vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

Září 2007

Nakupování u Asiatů

11. září 2007 v 16:22

Nakupování u asijatů

POMOC PRO TY, KDO CHODÍ JÍST DO ASIJSKÝCH RESTAURACÍ.
Slovníček č. 1

BÍDEN - Dobrý den
PANI MA VYSRÁNO ? - Vybrala jste si, slečno
CO KOMU - Jakou si přejete přílohu
SEŠUPEM - S kečupem
HO ŠI CI - S hořčicí
KPISÍ MÁSESO ? - K pití máte co?
ČUS - Džus ?
SRAJT - Sprite
DOUCHUT - Dobrou chuť
DVASÁT ŠEST - Nutno usoudit podle cifry na pokladně , buď 26 nebo 96
NAŠANOU - Na shledanou

POMOC PRO TY, KDO CHODÍ NAKUPOVAT NA ASIJSKÁ TRŽIŠTĚ.
Slovníček č. 2

NEMIŠESKY - univerzální odpověď
CICA PADE - univerzální cena
KVALITA CHODINKY, ŽLATO, CIBRO, CI MESICE DOU - prostě skvělé hodinky
TET KABELU? - chcete zboží zabalit
ŠUŠI PANI, ŠUŠI - model je podle poslední doby
TOJEMÁLO - za tuto cenu vám to neprodám
POŽKEJ, POŽKEJ, TAKDOBŽE - počkejte pane, určitě se nějak domluvíme
DITISOU - velikost akorát
ČISLO DOBLÝ, VYVELKEJ - potřebujete větší velikost

Ecstasy

10. září 2007 v 17:54
http://130.86.80.251/~rc85/images/pills.jpg
Každý z vás už někdy byl na opravdové pařbě, kde to pekelně jelo. Tam jste si možná všimli lidiček, kteří si večer dávali tak, jak nikdo před nimi. Dotyky, sem tam pusa, hlavně ale tanec a pohyby. Nevyčerpatelná energie. Taková je zvenčí Extáze (Éčko, Pilule, Koláč…). Pojďme se ale podívat trochu do jejího nitra.
Extáze patří mezi syntetické (uměle vyrobené) stimulační drogy (dodává energii, tlumí potřebu spánku). V roce 1912 byla vyvinuta jako prostředek na hubnutí. Opravdový boom ale prodělala až v 80. letech s rozvojem House Parties. Za deset let se dokázala vyvinout z téměř neúčinné látky v symbol, neodmyslitelně patřící k životnímu stylu lidí okolo Parties.
Plný chemický název je 3,4-metylen-dioxy-A - metyl-amfetamin. Zkráceně tedy MDMA
Prodává se ve formě lisovaných tablet, které velikostně nepřekračují jeden centimetr. Díky potravinovým barvivům mívají různé barvičky a díky novým lisům i různé tvary. Aby se dali odlišit, lisují se na ně i různé značky. Známe tak například Mercedes, Mitsubishi, Srdíčko a mnoho jiných. Základní a také nejrozšířenější však zůstává klasické kolečko. Specielním případem Extáze je tzv. "Ampule", tedy ampulka velikostí podobná práškům, které máte doma v lékárničce, jež je zcela naplněna čistou MDMA.
Druhým novým postupem, jak do sebe vpravit tuto látku vymysleli nedávno v Anglii. Klíčem jsou žvýkací medvídci. Do nich se Extáze vstřikuje ve formě gelu.
Čistá se na trhu vyskytuje velmi zřídka. Velmi rychle se totiž zjistilo, že se do pilule dá vlisovat cokoli a tak si vytvořit požadovaný stav. Ten se dostavuje do jedné hodiny, poté ve vás "jede" od dvou do šesti hodin a dojezd.
Nájezd se pozná snadno, pokud jste zrovna na Party. Hudba se stane mnohem výraznější a vy si jí budete mnohem více užívat. Tento stav trvá několik hodin. Člověk na nic nemyslí, jen si dává onu hudbu. Sekundárním znakem požití je schopnost mnohem více se vžít do problému, nebo nálady společníka. Melete kraviny a ejhle on vám rozumí a zajímá ho to. Stejně je to s navázáním kamarádství, nebo bližší citové vazby. Prostě to najednou jde a on (ona) vás pochopí. Proto se Extázi v odborných kruzích říká "droga lásky". Problém ale může nastat, pokud se probudíte vedle někoho, kdo se vám ještě tutéž noc velmi líbil a hle, po doznění Éčka je to pěkný hnusoň.
Dojezd se pozná velmi dobře. Člověk začne moc myslet na záporné věci a pokud se okamžitě nedostane nahoru, následuje "Fuck you" stav. Neboli dlouhé a nepěkné pocity přecházející v deprese. Někdo tento stav zahání Marihuanou, někdo sní další koláček a jede dál.
V následujícím odstavci se pokusím rozdělit všechny pocity, aby jste věděli po čem co máte.
Rychlost - klasická, otupující rychlost. Na nic jiného není čas, musí se tancovat… Tak tohle dělá přimíchání Pervitinu do koláče.
Láska - dáváte si opravdu moc lidi okolo, milujete je, aniž je znáte, rádi si s nimi popovídáte, každý se vám líbí - MDMA, nebo silnější a specielní varianta MDAA
Halucinace - Ať už dobré, nebo ne, většinou za ně může LSD, nebo silnější kamarád LAE 32 po dojezdu je i spánek obtížným, a to ještě dlouho po Párty. Vše se točí, vše někam utíká.
Velmi silné halucinace, téměř žádná rychlost, zvuková deformace hudby - kokain
Někteří psychiatři dnes používají extázi ilegálně ve své praxi.
Účinky extáze zaznamenané psychiatry
Pozměněné vnímání času90%
Zvýšená schopnost interakce či otevřenosti ke druhým85%
Snížená podvědomá zdrženlivost80%
Odstranění strachu65%
Odstranění pocitu izolovanosti a odcizení od ostatních60%
Změny ve vizuálním vnímání55%
Zvýšené vnímání emocí50%
Snížená agresivita50%
Změny ve slovním vyjadřování45%
Vyvolávání zapomenutých vzpomínek40%
Snížení upjatosti40%
Změny poznávacích schopností40%

Pro:

  1. Neuvěřitelně silné, ale většinou nedefinovatelné zážitky.
  2. Zlepšení vašeho chování vzhledem ke společnosti. Tedy to, co po vás chtějí rodiče a lidská společnost vůbec. Mnohem lépe vám půjde komunikace a verbální chování. Pochopíte a budete mít víc rád(a) lidi okolo sebe. Opačně funguje nenávist. Dobře a dlouho komunikujete s lidmi, u nichž jste si mysleli, že je to nemožné.
  3. Celkově se vám zlepší náhled na svět jako takový. Dostane zase barvy a to k lepšímu

Byly jste na Mácháči ?

10. září 2007 v 12:38
jestli ne tak chyba.......!

vězte , že za určitých okolností a při určitém stavu se vám tato hudba jeví jako hudba přímo andělská........asi mě z toho zase vyjíždí tableta ......:O)

nová rubrika : VZKAZOVNÍK

10. září 2007 v 10:38
pro všechny pražský dealery : jako laskavě už byste si mohli vypnout ty reklamy po zemi v pražských klubech .......hlavně v ROXI a ve STUDIU.........:O))

kurvvva

9. září 2007 v 18:56
jsem úplně v prdeli ..... jsem tak v prdeli že se plácám v hovnech a sračkách .......