vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

Červenec 2007

(ne)dala bych si ....

15. července 2007 v 20:29 | Dé.monická
Konečně jsem se rozhodla přestat kouřit .....a jeden můj kamarád mi poradil novou metodu , kterou teď vynalezli australčtí vědci ....... je to prý nějaká náhržková léčba a prý se k tomu využívá biologický materiál ....... nevíte o tom něco .........? nabídl mi pomoc , ale já ho nechci nijak zneužívat ..... tak nevím . poraďte .
chtěla bych se dostat do redakce maximu , nebo esquiru a mít tam rubriku ...... byla bych dobrá .....: /.... suchej osobitej humor , ironii a lehkej sarkasmus bych zvládala ....:O))

ztravim se hulou

15. července 2007 v 15:29
mňam

už mě to tady nebaví . končim .

8. července 2007 v 14:49
stejně na to nemám čas ...............
P.S. myslíte , že když si dám do melty med bude to dobrý ?

jaký máte zkušenosti s drogama

8. července 2007 v 14:38 | Dé.monická
pravda je , že některý drogy vám vyřežou do tváře solidní a tvrdý rysy ........ hlavně u chlapů pakliže se chtěj stát modely :D ...................................fetovat se určitě vyplatí ..... netloustnete , vylezou vám lícní kosti ..... prohloubí se pohled ........................... co víc si ještě přát když si vezmete , že toho dohromady moc nemáte ........teda spíš , že to co byste chtěli .....teda toho koho byste chtěli mít nebudete .

7 nových divů

8. července 2007 v 14:08 zajímavosti
Velká čínská zeď
Velká čínská zeď patří mezi symboly Říše středu. Je ironií, že většina informací, které o ní máme je přinejmenším nepřesná. Při vyslovení jejího jména všem automaticky vytane na mysli, že je to jediné místo na Zemi viditelné z Měsíce. Představujeme si mohutné opevnění táhnoucí se přes hory až k obzoru. Opevnění, jež pomohlo Číně ubránit se před nájezdy barbarů ze severu. To všechno je i není pravda.
Je známo, že existuje spousta lidmi vytvořených objektů, které jsou viditelné z vesmíru. Je ale zajímavé, že rčení o viditelnosti Velké čínské zdi z Měsíce vzniklo desítky let před prvním startem družice do otevřeného kosmu. I další statistické údaje týkající se Zdi, zejména její délky, se udávají se značnými rozpětími. Problém leží v tom, že tato stavba nebyla nikdy budována jako liniové opevnění mající svůj pevný začátek a konec. Ještě před pár lety satelitní snímkování prokázalo dosud neznámé pobočné větvě.
Za tvůrce bývá nejčastěji jmenován první svrchovaný císař Čchin Š'chuang-ti, sjednotitel Číny žijící v 3. století př. n.l. Nebyl ovšem nucen budovat toto dílo na zelené louce, jednalo se spíše jen o důsledné propojení obranných zdí z dusané hlíny, postavených ještě v dobách Válčících států (5. stol. př. n.l.). Nynější podobu ovšem Zeď dostala až za dynastie Ming v 15. a 16. století, kdy došlo k přestavbě za pomocí cihel a kamenných desek. Obnova trvala přes sto let a odhaduje se, že bylo použito kolem 60 milionů kubických metrů těchto materiálů.
Po tomto období byla Zeď opět zapomenuta a její velké části se pozvolna rozpadly. Je zajímavé, jak se lišil náhled Číňanů na toto vojenské opevnění od pohledu Evropanů. Zatímco Evropané byli již od 18. století touto "Velkou" zdí naprosto unešeni, pro Číňany to byla spíše jen dobrá zásobárna stavebního materiálu a živá připomínka tyranie a despotismu. Teprve vznik Čínské republiky přinesl změnu pohledu a Zeď se zvolna začala stávat symbolem veliké Číny. Tato změna postoje společně s rozmachem turistického průmyslu pomohla Zeď zachránit před totální destrukcí.
Tátž Mahal

Není to chrám, ale hrobka Šádžahánovy nejmilovanější manželky Mumtáz Mahal, kterou tak miloval, že se od ní nemohl ani na chvíli odloučit a bral ji všude s sebou. Stavba připomínající nesmrtelnou lásku začala r. 1631 a dokončena byla za více než 20 let. Na stavbě, která zruinovala státní pokladnu, se podílelo 20000 osob. Specialisté navrhující stavbu nebyli jen z Indie, ale i z Evropy a z íránského Šírázu.
Petra
Na pahorku Attuf, kde se nacházejí na jedné plošině dva obelisky. O něco dále na hoře je založen jiný plošný areál o rozloze 61 krát 18 metrů. Předpokládá se, že tu bylo obětní místo, kde původně stál velký oltář. Nabatajci pravděpodobně uctívali dva dohy zvané Dusares a Al Uzza. Oltář na vysokém obětišti byl opatřen žlábky na odvádění krve obětí. Mnohé naznačuje, že šlo o oběti lidské.
Koloseum v Římě
Koloseum je mohutný objekt, do kterého se vešlo až 50 000 sedících diváků. Stavba byla zahájena kolem roku 72 n.l. za vlády císaře Vespasiána, o osm let později ji dokončil jeho syn Titus. Má oválný půdorys, výšku 48 metrů a je postavena z kamene a mramoru. Stěny byly posíleny cihlami, betonem a kovovou konstrukcí. V podzemí byly chodby a místnosti, vyhrazené vězňům, otrokům a zvířatům.
Chichen Itza
Chichen Itza, jedno z největších a nejvýznamnějších mayských míst leží v centrální části severního Yucatánu. Historické sídlo maysko-toltécké kultury, nacházející se na poloostrově Yucatán v Mexiku; datováno do 12.- 13. století. Na tomto území je zachováno mnoho významných architektonických památek - například Kukulcánův chrám, pyramida El Castillo, chrám bojovníků. Památka světového kulturního dědictví UNESCO.Machu Picchu

Zdá se, že Machu Picchu bylo v prvé řadě náboženským kultovním místem. Kdy vzniklo, se dodnes přesně neví. Předpokládá se však, že bylo postaveno v polovině 15. století, v období, kdy se říše Inků rozšiřovala a podrobovala si okolní indiánské národy. Podle odhadů tu žilo kolem tisíce lidí a kostry, které byly nalezeny, vzbuzují domněnku, že podle ženského obyvatelstva byl desetkrát vyšší než mužského. Tato skutečnost podporuje teorii, že Machu Picchu bylo centrem uctívání Slunce, kde žily hlavně Sluneční panny.
Místo, které zůstalo španělským dobyvatelům utajeno, bylo kdysi z neznámých důvodů opuštěno. Možná že byla důvodem občanská válka nebo zhanobení svatyně, o tom se však můžeme jen dohadovat.Socha Krista v Brazílii

Socha je symbolem Ria, byla postavena v roce 1931, je 30 m vysoká, váží 1000 tun a stojí na podstavci vysokém 7 metrů. 12.10.1931 se konalo první vysvěcení sochy, další velká slavnost se konala 12.10.1981 za přítomnosti papeže Jana Pavla II.

Můj už ( teprve ) 2. sen

5. července 2007 v 19:33 | Dé.monická |  proces transformace a rok 2012
ve zkratce :
často mě " některý " lidi píšou mailem , že chtěj znát moje sny o nadcházející době a tak ...... a pak mě píšou ty svý sny o nadcházejících časech . .......jenže já žádný věštecký sny nemám ..... i když je pravda , že ten jeden sen co tady mám se mě zdával opakovaně .......většinou se mě zdaj pěkný kraviny , který hned zapomínám ....................
sen č.2 :
2005-08,09 ptačí chřipka
2008,09-2012 lidská chřipka (nebo něco takovýho .... nějakej novej virus , po kterym budou lidi odpadávat asi tak jako ptáci po ptačí chřipce ..náhle ...... žádnej lék ....nic .......nejhorší na tom bylo , že já jsem tu nemoc nakonec dostala taky : /.... ale vim , že to bylo až ke konci ..... takže snad ještě nějakejch 5 let vydržim ....nebo ať se děje vůle boží ....... )........ přežije 30 % obyvatel této unavené planety .
............ neni to nemoc ..... je to ta "transformace" co vyřídí 70 % ze 100 %........

Transformace: Duchovní probouzení a naprostý buněčný i energetický přerod lidské bytosti - jak to poznáš?

5. července 2007 v 18:09 | WWW.OSUD.CZ |  proces transformace a rok 2012
"Kdyby včely zmizely z povrchu zemského, člověku zbývají čtyři roky života...." Albert Einstein. Včely bohužel začaly v této době hromadně mizet...
Doba je význačná a přelomová, lidstvo zcela nepřipraveno vstupuje do jednoho ze svých nejtěžších období. Bude bojovat o přežití a o duchovní vzestup, který není automatický. Nerad bych šířil poplašné zprávy, ale mám dojem, že mnozí se ho nedožijí... Píše se teprve rok 2007 a kosmické proudy a Slunce nám již předvádějí stále se zvyšující sílu. Ta se bude stupňovat. Vědecké elity již mají ohledně měnících se základních vzorců povědomí, ale veškeré informace jsou zatím před lidmi utajovány, aby se předešlo panice. Z toho důvodu mlčí i média a jsou vymýšleny lži o tzv. "globálním oteplování" díky průmyslovému znečištění.
Fyzické potíže:
 • Dřívě prodělaná nějaká infekční nemoc (často různé druhy "únavového syndromu", EBV virózy)
 • Bolest a píchání v různých částech těla. Zejména pak v zádech, hrudi, ramenech. Je to výsledek změn na úrovni DNA a uvnitř vás se budí "kristovské energie".
 • Krvácení z nosu či změny v menstruačních cyklech. Vaše energetické tělo se ocitá ve větším tlaku, což způsobuje v úvodní fázi krvácení.
 • Nevolnosti. Pocit "je mi špatně od žaludku". Dochází k různým změnám v rotaci Země, jejím sklonu, různě kolísají i gravitační tlaky. Citliví jedinci to cítí.
 • Motání hlavy. Svět se s vámi najednou zhoupne, nebo se cítíte tak, jako byste právě vystoupili z kolotoče.
 • Neobvyklé spánkové vzorce. Často se probouzíte v noci mezi druhou a čtvrtou. V noci se toho s vámi děje a vy se prostě potřebujete jen na chvíli nadýchnout. Budou dny, kdy neusnete až do hluboké noci, budou dny, kdy se naopak budete budit velmi brzy. Budou často dny, kdy přes den budete úplně mrtví. Nebojte se jít si zdřímnout i přes den, hlavně odpoledne. Některé noci budete mít pocit, že spíte velmi mělce, že jste v podstatě ani neusnuli.
 • Fyzická dezorientace. Občas nebudete vědět, kde jste. Budete také vychýleni ze své osy, tudíž se například mlátit o futra dveří.
 • Různě se zvětšující a pak zase zmenšující uzliny.
 • Problémy s polykáním. Občas se stane, že se zakuckáte při pití, nebo jen polykání sliny.
 • Návaly obrovského pocení, často i v noci.
 • Pálení očí.
 • Citlivost na nízko vibrující energie. Je vám špatně v blízkosti některých lidí, nebo na některých místech, kde jste dříve neměli žádný problém.
 • Problémy s dechem. Dechová cvičení budou v této době velmi důležitá. Občas budete doslova "lapat po kyslíku".
 • Problémy s různými částmi kosterního systému. Budou vás tlačit nově se vyvíjející žlázy, např. v oblasti kostrče na zadku lze pociťovat velké bolesti při sezení. Muži budou pociťovat bolest varlat s měnícím se žlázním systémem.
 • Ztráta šťávy. Můžete se cítit úplně vyždímaní, bez jakékoliv chuti dělat cokoliv. Je to v pořádku. Prostě vysaďte a dovolte si "nedělat nic". Je to podobné jako restart počítače.
 • Výpadky paměti. Nemůžete si vzpomenout na věci či jména, na která byste si dříve vzpomněli i pokud by vás probudili v noci.
 • Bolesti zubů a pod zubami (zejména šestka vpravo nahoře... :)) - zuby bolí zdánlivě bez příčiny a tvoří se pod nimi "váček-neváček"
 • Klesá tělesná teplota, často až k 35°C
Psychické příznaky
 • Intenzivní, živé sny, často nebývale hrůzostrašné. Může se jednat o válku nebo nejrůznější příšery. Uvolňujete staré vzpomínky.
 • Pocity obrovského vnitřního smutku bez zřejmého důvodu. Uvolňujete svou minulost (jak z tohoto, tak minulých životů) a to způsobuje smutek. Je to podobné, jako při stěhování do nového domu. Je zde smutek kvůli vzpomínkám, energii a zkušenostem starého domu.
 • Pláč bez zřejmé příčiny. Podobně jako v bodě o jednu výše. Je dobré a zdravé nechat stékat slzy. Pomůže to odplavit staré energie. Pomine to.
 • Zvětšující se "rozmluvy a mluvení sám se sebou." Zjistíte, že k sobě mluvíte stále častěji. Najednou zjistíte, že už 30 minut chatujete sám se sebou. Zažíváte novou úroveň komunikace, která se stane plynnější, soustředěnější a hlubší. Nezbláznili jste se. Pouze vámi plyne nová energie.
 • Výpadky vědomí. Pocit, že brzy omdlíte, že nejste ve svém těle. Vaše vědomí se zrovna toulá v jiné dimenzi.
 • Záchvaty hladu, kdy sníte celou ledničku, či naopak několikadenní nechuť k jídlu.
 • Obrovské pocity samoty, i ve společnosti ostatních lidí či svých blízkých. Nepříjemné pocity ve společnosti skupin lidí. Jdete posvátnou duchovní cestou, po které musí kráčet sám. Navíc tak, jak je vám špatně, nejraději byste si někam zalezli...
Další příznaky
 • Náhlé změny v práci či kariéře. Velmi obvyklý symptom. Tak jak se měníte, mění se i věci kolem vás. Nebuďte znepokojeni, že jste stále nenašli vhodnou práci. Jste v proměně a možná uděláte několik pracovních změn, než se usídlíte v pozici, která vám bude zcela vyhovovat.
 • Uvolňování z rodinných vztahů. Se svou rodinou jste spojeni prostřednictvím karmy. Zpracováním karmy se pouta postupně uvolňují a jste volní. Budet to vypadat, že se kamarádům a rodinným příslušníkům vzdalujete, ale pomine to a budete mít šanci navázat vztahy nové úrovně.
 • U některých činností už prostě nemůžete vydržet. Nemůžete se již v klidu dívat na televizi, či dělat jiné činnosti, se kterými jste dříve neměli problém.
 • Obrovská touha odejít Domů. Říkáte si co na této šílené planetě pohledávám? Kde je láska? Kde jsou mí blízcí? Proč nejsem s nimi? Není to sebevražedná nálada. Nejde o prožívání pocitů frustrace, ale hlubokého stýskání po něčem, co tak důvěrně znáte.
 • Energie chodí doslova ve vlnách. Někdy celý den něco pociťujete, s výjimkou například dvou hodin, kdy se vám zcela uleví a pak to začne nanovo. Dříve to bývalo obráceně, ale s blížícím se vstupem Země do fotonového pásu Světla 21. prosince 2012 se poměr obrací...
Nic takového se vám zatím neděje? Ještě nepřišel váš čas. Transformace vás v každém případě v nejbližších letech dříve či později zasáhne. Až do této chvíli se týkala zejména duchovně pracujících či citlivých lidí, zásah bude větší a větší každým dnem.... Záleží také na tom, v blízkosti koho zrovna žijete, s kým si povídáte, s kým pracujete, s kým se milujete... tyto vztahy mohou případné vaše změny buďto urychlit, nebo zabrzdit. V omezené míře (menší, než je nám předkládáno k víře) transformační proces ovlivňuje i strava. Věřte, že vaše tělo si přesně řekne, co potřebuje a co už nemůže, nevěřte knihám a duchovním guruům, že musíte být vegetariány, či cokoliv jiného. Věřte sami sobě a svému vnitřnímu Bohu!
Pevně věřme, že lidé definitivně z povrchu zemského nezmizí, byť si o to některými svými myšlenkami a činy říkají. V každém případě nás však nečekají lehké časy.
Někdy příště si povíme, co na transformační delirium zabírá, i když jen velmi zvolna.
Článek je z připravované knihy o transformaci, kterou bych chtěl přes léto dokončit, aby se dostala ještě na vánoční trh.Článek rozesílejte svým známým, když rozesíláte všelijaké další kravinky, tohle je aspoń přínosné, resp. se může ukázat zdraví či život zachrańující. :)

co by bylo nejlepší ?

1. července 2007 v 12:53

Picture of Gisele Bundchen mít hodně (nějaké) peníze ...............ale nic jinýho .
mít dítě .........málo (žádný) peníze
pokud budou pokračovat moje sny o miminu , tak mě to za chvíli úplně zblbne a to dítě budu fakt chtít.
snadnej život ..... flákání ........žádný peníze