vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

Březen 2007

Egyptský horoskop - Hathor (29.12. - 29.1.)

31. března 2007 v 20:34 | dé.Monická |  astrologie

Nejsložitější z egyptských bohů - bohyně Hathor . Byla vládkyní žen a patronka zasvěcených, symbolizovala smrt a znovuzrození. Nositele tohoto znamení jsou moudří. Nehoní se za pomíjivými krásami světa, ale dokážou ocenit věci skutečně podstatné. Proto často zůstávají osamocení. Svými myšlenkami a nápady šokují okolí, které je nechápe. Není ale vůbec jisté, zda oni chtějí, aby je chápalo. Tito lidé jsou originální za každou cenu, vydělují se ze společnosti a ohrnují nos nad druhými. Chtěli by, aby všechno klapalo podle jejich řádu, protože oni sami se měnit nemíní, domnívají se totiž, že dospěli k dokonalosti. S jistou dávkou nadsázky je to pravda, jsou skutečně na pomyslné cestě duší nejdále. Háček je v tom, že jejich vševědoucí letora je poněkud omezující. Pokaždé budou potřebovat druhé, kteří jim pomohou dotáhnout jejich geniální nápady do zdárného konce, jim samým na to chybějí fyzické síly. Chráněnci bohyně Hathor jsou oblíbeni pro svůj skvělý přehled, lidé je často žádají o dobrou radu nebo pomoc. A jejich pomoc dokáže být zatraceně účinná. Jenom je raději nekritizujte, boží dokonalosti se nic nevytýká, boží dokonalost je prostě dána a vy se s ní musíte vyrovnat. Pokud na tuto hru přistoupíte, získáte velmi oddaného, vděčného a milujícího partnera, který vás nikdy nenechá padnout do prachu životních cest.
Docela to sedí .....

Moje uchilka na bílí zvířátka

31. března 2007 v 18:51 | dé.Monická |  zvířata
Lední medvídkové
Bílí tygři
Bílí lvi
Tučňáčkové
Tuleňi
Krásní že ? hlavně ty mláďátka
ZVÍŘECÍ ALBÍNI
tohle je vrána
Čim to je ? že se sem tam narodí takovej albín ?

Ta druhá ... né já .... já jsem hodná

31. března 2007 v 0:30 | dé.Monická |  jen se potřebuju vykecat ... občas
Jsem zlá , ale do pekla se nedostanu , jsem vzteklá a prolhaná . jsem herec na scéně života . jsem klaun co si masku líčí . jsem hurikán co všechno okolo sebe rozmetá ničivou silou .... neni radno si se mnou začínat nebot´ každýho vyřídim :D... ale to špatný a zakázaný ... to zlo je přece vždycky tak lákavý .... poradila bych každýmu at´ si se mnou radši v zájmu vlastního dobra nezahrává .... ale to je právě to co vás tak baví ...tak co ? děláte si to všechno sami ....!! mám indigovou barvu aury . jsem schizofrenik ... kterýmu rozum selhává ....jsem zvíře divoký ... jsem vlkodlak kterej se za uplňku v děvku promění .... jsem mrtvola co každou noc se budí a česneku a dřevěnýho kůlu se bojí .... to jsem JÁ !!!!!a navíc mám upa stejný vlasy jako ta holka ( teda když je nemám vyžehlený)

Už nikdy .... i když ... NIKDY se nikdy neřiká !

30. března 2007 v 22:44 | dé.Monická |  jen se potřebuju vykecat ... občas
Šla jsem a rozpadala se v základech ... rozpíjela jsem se zaživa .... průtokem do hlavy ohnivá voda mě houpala... cítila jsem se vedle mě a můj tlak zvolna stoupal ..tak rozmyslela jsem si ty nesmysly !!!!! můj mozek se vyčistil ... doufám ....na dno jsem se podivala , sklenice prázdná se jen houpala ....mosty jsem za sebou spálila .... stopy pečlivě uhladila ..náký to ponaučení jsem si doufám odnesla ....na klávesnici života jsem dala ESCAPE a pak hned ENTER ....enter do novýho života ..... na všechny co jsem znala , na všechno a na všechny jsem zapomněla ....všechno je tak dávno a všechno je pryč ... žádná vzpomínka nezůstala ..... žádnej pocit ... necejtim vůbec nic .NOVEJ ŽIVOT MÁM ....

Oh , my GOTH

30. března 2007 v 20:47 | dé.Monická |  Gothica
A tohle je gothika ... obrázky , který maj svou vlastní duši a každej obrázek má svůj vlastní příběh ..... Dřív jsem je naprosto zbožňovala ... ted´ už jsem se uklidnila ....( snad )

Seš malej EMO a já sem princezna ...

30. března 2007 v 19:01 | dé.Monická |  fuck emo
Emo je ted´ už komerce .... jeden z nejkomerčnějších stylů . a jen proto , že v New Yorkru začli prodávat hadry s lebkama , černý kalhoty , pruhovaný trička , trička s puntíkama a všeljaký potítka .... a vůbec celkově všechno v emo stylu ... neřikám , že se mě to nelíbí ....ale myslim , že všechny emaře spojuje hlavně styl hudby , kterej poslouchaj ... a ne to , že se prodává v New Yorkru to co se tam prodává .....Takový lidi jsou obyčejný pózeři ....tyhle dětičky totiž jediný co uměj tak - KOPÍROVAT ... EMO je o POVAZE !! myslim že Všichni lidi co o sobě tvrděj , že jsou " emo " to tvrděj , jen protože je to ted´ cool - jako Tokio Hotel .... blllleeeee !! nebo vlastně bbb(iii)lllllléééééé .......prostě lidi co si nabarvěj vlasy na černo , jebnou ofinu do voka a myslej jak jsou in a drsný punk - rockeři nejsou žádný emo !!!!!! EMO je o muzice , vyjadřování svých pocitů .... ale když se to někomu líbí , tak to noste ... mě se to taky líbí , sice mám skoro černý rovný vlasy nosim ty perfektní kecky , from time to time pruhovaný trička a sometimes černý nehty , ale rozhodně si kvůli tomu nedám prošpikovat xicht piersem , ani nebudu nosit brejle s černejma obroučkama (vidim totiž dobře ) a ani podřezávat se nebudu .... jen proto , že jsem se dozvěděla , že to tak Emo dělaj a nosej !!! never!!! budu si nosit kdy chci , co chci ....a NIKDY se nebudu stylizovat do něčeho , co je zrovna "cool"!!!
Výraz "emo" je v posledních letech také používán na Internetu jako urážka, vztahovaná na jedince jevíci se jako psychicky labilní, nebo rozebírající své osobní životy na veřejných diskusních fórech. "Emo" také bývá používáno k označení depresivních pocitů.
V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní".
a tahle poslední se mě líbí upa nejvíc ....

My good things - Calvin Klein - Eternity

30. března 2007 v 17:55 | dé.Monická |  I
Asi po ročnim rozhodování a vybírání asi mezi 50 parfémy ... jsem si konečně vybrala ... tenhle parfém dokonale dotváří mojí osobnost - nesedne každýmu ( jako já ) je zvláštní , originální , jedinečnej , nezapomenutelnej , přitažlivej , odlišuje se od ostatních ničim nezajímavých vůní , a nemůže ho mít každá ... je to magická vůně .. jakmile jednou ucítíte tuhle vůni jako jedinou ji rozeznáte mezi tisíci dalšími parfémy - ne nadarmo se jmenuje VĚČNOST . Pro jistotu jsem si koupila hned 100 ml balení ... aby se nevypařil moc brzo ...

My good things - Nilský kříž

30. března 2007 v 16:04 | dé.Monická |  I
Tenhle kříž mám asi půl roku a ještě jsem ho nesundala
Údajně pochází z legendárního ostrova potopeného před tisíciletími. Žili na něm Atlanťané, potomci boha Poseidona. Neobyčejně moudří obyvatelé Atlantidy rozhněvali bohy svou pýchou. Bohové proto potopili pevninu i s obyvateli. Zůstaly po nich symboly. Jedním z nich je atlantský kříž. Chránil před zlými silami a negativní energií, doléhající na lidi zvenčí. Později se kříž dostal do Egypta, kde se stal symbolem ezoteriků- lidí zabývajících se tajnými naukami. Dodnes je pokládán za vynikající amulet.
Je symbol prozření v duchovní sféře, jehož tvar byl pravděpodobně zjeven starověkému egyptskému faraónovi Achnatonovi v jeho duchovním vidění. Kapička symbolizuje duši stvořenou Bohem, jež vítězně vystupuje z těla vázaného ke hmotnému světu.
Při držení podle návodu se aura člověka rozjasní a centrum energie na solárním plexu se nejvíce očisťuje. Přitom kapičkou vniká do kříže fialové spektrum - jemná vibrace energie Vesmíru, jež :
- Ruší některé druhy patogenních zón
- Nilský kříž je silný tvarový zářič.Nilské kříže doporučujeme jen léčitelům. (Všechny ostatní symboly jsou bez problémů.)

-Umožňuje snímání špatné energie kapičkou z nemocného místa
V egyptských reliéfech a malbách, počínaje Starou říší, se objevuje velmi často znak, mající význam narození, života, žití, atd. Lze ho spatřit v rukou bohů a žen, event. i v rukou mužů, neknězů, při činnosti, se zmíněnými pojmy úzce souvisejícími.
Podle některých autorů vyjadřuje znak spojení symbolů aktivity a pasivity a má tak podobný význam, jaký bývá připisován všem křížům ve starověku. Jiní předpokládají, že symbol představuje magickou smyčku s kouzelnou mocí, svazující zvláštní kombinaci elementů, tvořících živé individuum a tvořících tak znak života. Podle dalších horní kružnice značí Slunce na horizontu, vyjádřeným vodorovnou čarou. Svislá čára v tomto případě znázorňuje spojení vesmíru se zemí.

Arthur Rimbaud

25. března 2007 v 13:57 | dé.Monická |  Arthur Rimbaud
Je to strašně zvláštní pocit , vědět kym jste byly v minulym životě :

- vyrůstal v rodině bez otce, utíkal z domu a trpěl záchvaty vzteku ( dodnes jsem tátovii neřekla tati ani táto ... prostě jsem se to nikdy nenaučila říct )

- r.1871 posílá dopisy Verlainovi a ten jej zve k sobě do Paříže ("Přijďte, drahá velká duše, voláme Vás.")

- Rimbaud zůstává sám, stále cestuje, živí se příživnictvím, krade, vybírá popelnice a vůbec se nestará o vydávání svých děl nebo svou finanční situaci

- Všechny sbírky vydány posmrtně, ve všech sbírkách zachycen bezprostřední osobní zážitek, fantazie, kritika měšťáků a šokující otevřenost (a vulgárnost)

- na základní škole píše o svém městě: "Nejpitomější ze všech malých měst."

- otec = přísný voják, matka = nechápající vesničanka » proto píše: "ústa stínů", vztah k matce je odcizený, chladný

- slavná věta: "Já je někdo jiný."( to řikám celej život ) - hledá se, neví, kdo je. Může být někdo jiný, než jak ho okolí chce. On však požaduje autenticitu - "musím být to, co píšu"

- romantikové a předchůdci psali podle vzoru. To mu nestačí, chce psát jinak. Nejprve je třeba stát se vidoucím - poznat sebe sama. Poznávat život doopravdy - být chudý, žít na okraji. Když nějak píši, musím tak žít, aby to nebylo falešné. Rimbaud sám utíká, zapisuje.

- kouřil hašiš, pil alkohol, užíval i jiné drogy » pro něj pomoc » jako Lennon toho geniálně využil » rozrušování smyslů, špína

Teorie vidoucího básníka - básník by měl být vidoucí ("já je někdo jiný") a tím se stanu neustálým rozrušováním smyslů - všechny formy lásky, utrpení, šílenství (subjektivní pocity nerozvádějí logicky předem dané téma, ale zobrazují množství vlastních pocitů - kvůli tomu se cítí jako proklatec
báseň: Román
  • jako milostné dobrodružství s dívkou - zklamán, pocity, prožitky, iluminace, lesk, šum, alkohol
  • vycházel sám ze sebe, obrazotvornost věku - 16 let (citlivý věk, bolestné zklamání)
  • upřímné i prožité básně, až osobní zpověď
    Sezona v pekle
Nemýlím-li se, býval svého času můj život hostinou, při které se otvíralo kdejaké srdce, při které tekla vína všeho druhu.
Jednou večer jsem si posadil na klín Krásu. - A shledal jsem, že je hořká. - A urážel jsem ji.
Obrnil jsem se proti spravedlnosti.
Utekl jsem. Vám, ó čarodějnice, ó trampoty, ó nenávisti, byl svěřen můj poklad!
Dospěl jsem až tam, že v mé mysli pohynula veškerá lidská naděje. Vrhl jsem se tlumeným skokem dravce na každou radost, abych ji zahladil.
Svolal jsem katy, abych se zahryzl při dokonávání do pažbyjejich pušek. Svolal jsem pohromy, abych se udusil pískem, krví. Neštěstí bývalo mým bohem. Natáhl jsem se do bláta. Osušil jsem se v povětří zločinu. A zahrál jsem pěkné, ztřeštěné kousky.
Ajaro mi přivodilo ohavný, idiotský smích.
Nuže, napadlo mne, když jsem se právě nedávno octl takřka v posledním tažení, abych se dal do hledání klíče k někdejší hostině, v níž bych možná zase nabyl chuti k životu.
Tímto klíčem je Milosrdenství. - Toto vnuknutí svědčí o tom, že jsem snil.
"Zůstaneš hyenou..." atd., křičí zlý duch, který mne ověnčil tak rozkošnými máky.
"Vysluž si svou smrt za všecky své choutky, za sobectví, a za všecky smrtelné hříchy."
Ach, příliš jsem jich přebral: - Avšak zapřísahám tě, drahý Ďáble, jen ne tak podrážděný pohled! A zatím, než dojde na těch několik opozdivších se drobných podlostí, vytrhuji ze svého zatracencova zápisníku těchto několik odporných lístků pro tebe, kterému se líbí na spisovateli nedostatek popisného a poučného nadání.
Jak můžu tak MILOVAT někoho , kdo jsem byla já v minulym životě ..... šílenství !! miluju sebe - hrozba !!!! bezvýchodná situace ...... chtěla bych aby to byl někdo jiný než já , a žil v týhle době .... klidně by to moh bejt i francouz .... řekla bych mu jedinou větu , kterou umim francouzsky - je ne porte rien sous mes vetemenes ( nenosim spodní prádlo :)) a dál už bysme nemluvili ......

Sin city - město hříchu

25. března 2007 v 0:36 | dé.Monická |  fotky
Tam jsem vždycky chtěla žít .... ted´ už ne ....

Kéž bych se nebála ukončit mé bytí

24. března 2007 v 23:26 | dé.Monická |  citáty a básničky
Kéž bych se nebála ukončit mé žití,
svůj věčný žal utápím jen v slzách a pití,
proč pořád jen čekat mám,
teď už konečně usínám.
Usínám se vzpomínkami na mé milované a
cítím pouze své slzy slané,
kanou mi po tváři a
tak bezmocně se odrážejí v bílé měsíční záři.
Už spím,ne,probouzím se v světě jiném,
probouzím se tam,co už nikdy více nezhynem,
tam,kde všichni šťastní jsou,
až jednou jejich zářivá světla pohasnou...
www.bigies.blog.cz

About true love

24. března 2007 v 22:58 | dé.Monická |  citáty a básničky
Děvče se zeptalo chlapce, jestli si myslí, že je pěkná a on
odpověděl ne.

Zeptalo se ho, jestli by s ni chtěl být navždy a on
odpověděl ne.
Potom se ho zeptala, jestli by plakal,
kdyby odešla a on odpověděl ne.
Řekla dost.
Odešla pryč, slzy padaly dolů po její tváři a chlapec ji
chytil za ruku a řekl...
"Nejsi pěkná, jsi nádherná, nechci být s tebou navždy, já
potřebuju být s tebou navždy a neplakal bych, kdyby jsi
odešla . . . zemřel bych. . ."
www.satty.blog.cz

Dotazník

24. března 2007 v 22:22 | dé.Monická |  I
Kolik ti je let ?
podle měření času na týhle planetě 19 let a 3 měsíce
Jak zní tvé jméno podle rodného listu?
xxxx
Chodila jsi do nějaké školy ?
ano , byl to velmi traumatizující zážitek ...
Proč ?
příliš mnoho rozkazů
Jakou máš barvu očí?
tu svojí
A vlasů?
jako ta holka
Máš piercing?
ne
A tetování?
ne , ale dám si ... něco malýho na zápěstí
Nejoblíbenější země?
jih Špsnělska , Čína
Jakou barvu mají tvoje ponožky?
fialovou
Kam bys ráda cestovala?
domů , do jiný galaxie
Máš nějaké oblíbené zvíře ?
puma , lední medvěd , bílý tygr , had
Jsi momentálně zamilovaná?
ne.my bytosti z jiných světů to neznáme
Tvé nej jídlo?
cokoliv co je hodně kořeněný a pálivý - feferony , chili con carne , steak
Oblíbený den v týdnu?
skoro žádnej ... takovej den neexistuje
Nej seriál?
Lost
Jakou používáš zubní pastu?
pokaždý nějakou jinou
Nej květina?
jasmín
Tvůj nej FAST-FOOD restaurant
Nemám oblíbený, ale občas tam zajdu
.
Co nejraději piješ?
kopřivový a zelený čaj
Jakou barvu má tvůj pokoj?
světle žlutou s černym stropem
Kde vidíš sebe za 20 let?
jak už jsem doma
Kdy chodíš spát?
v noci
Jaké talíře máte v pokoji?
Jsou v kuchyn
i
Co je na tvé podložce pod myší?
nemám podložku . je tam stůl
Co tě napadne jako první, když se ráno vzbudíš?
že budu asi ještě spát
Oblíbená barva?
černá , fialová , bílá , tmavě modrá
Kolikrát necháš zazvonit tel. než ho zvedneš?
hned jak uslyšim , že něco zvoní , je to reflex
Máš ráda rychlou jízdu?
jasně
Spíš s nějakou plyšovou hračkou?
ne
Kdybys teď mohla potkat nějakou osobu...
nepovim , ale bylo by jich víc ... potřebovala bych ted´ mluvit s jednou kámoškou
Kolikrát jsi byla opravdu zamilovaná?
nikdy . my bytosti z jiných světů to neznáme
Co se skrývá pod tvou postelí?
myši a pavouci ... minule odtamtud vylez had
Oblíbený sport ke sledování?
šachy
Čeho se nejvíc bojíš?
bezmoci , zoufalství , nejistoty
Kdo ti nejpravdivěji odpoví?
už nikdo
Kečup nebo hořčice?
kečup
Nejkrásnější místo, které si navštívila?
jedna hvězda ze souhvězdí Velkého Psa ... SÍRIUS ...to se ani nedá popsat ... ani s ničim srovnat .
Horor nebo komedie?
komedie
Bojíš se tmy ?
už ne
Máš nějakou uchylku ?
líbí se mi chudý lidi ze špatných rodin ...


Jean-Nicolas Arthur Rimbaud

24. března 2007 v 21:13 | dé.Monická |  Arthur Rimbaud
[20.10.1854-10.11.1891] ve znamení vah . zemřel ve 37 ....:(
Vytvářel básně a útvary stojící na pomezí poezie a prózy, postihující niterná hnutí prostřednictvím asociací představ, slovních experimentů a trsů jinotajů a symbolů. Rozbil tradiční poetiku, vycházel z intenzívně vnímané zkušenosti. Odhaloval iluzornost pravd uznávaných společností, jež vystavil pohrdavému posměchu. Jeho dílo vycházelo ze zloby, z revolty a vnitřmí síly a brutálně útočilo na všechny formy tradice. Útoky proti povrchnosti, zbabělosti a všednosti společnosti postupně přerostly v nenávist proti všem hodnotám a posvátným tabu konvenčního světa. Ovlivnil moderní francouzskou poezii, zejména symbolisty a surrealisty. Zemřel předčasně v Marseille.
Škoda , že už nežije .... moc se mě líbí a 100 % bychom si rozuměli ! jsme si fakt dost podobný ....to je až neuvěřitelný ... možná jsem byla on v minulym životě .... chtěla bych se jmenovat Rimbaud ....
První básně napsal, když mu bylo 15 let.Rimbaud byl bouřlivák, který svou tvorbou protestoval proti všemu, co dusilo a omezovalo svobodu a život člověka. Odvážné obrazy jeho veršů podstatně rozšířily sféru emocionality tehdejší poezie. Jeho slovo "vyjadřovalo vše, vůně, zvuky, barvy". Celé Rimbaudovo dílo vzniklo v básníkově raném mládí, mezi jeho patnáctým a dvacátým rokem. Pak se s literaturou rozešel navždy. Za jeho života vyšla roku 1873 vlastním nákladem "Sezóna v pekle", z níž několik exemplářů rozeslal Rimbaud svým přátelům
Základní myšlenky své poetiky a záměr bylo "státi se vidoucím, jasnovidným básníkem" s cílem "dojíti k neznámemu" metodou "dlouhé, nesmírné a uvážené rozrušování smyslů, všemi způsoby lásky, utrpení, šílenství." K tomu říká, že je třeba nalézt výrazové prostředky, řeč "všeobecnou", která bude "z duše pro duši, zahrnujíc vše, vůně, zvuky, barvy" … Vidoucí básník bude "definovat množství neznáma, probouzející se včas, v universální duši: dá více než vzorec své myšlenky, než vysvětlení svého pochodu k pokroku! Stane-li se nesmírnost zákonem všemi pohlceným, bude skutečně násobitelem pokroku."

types of lies

24. března 2007 v 19:21 | dé.Monická |  jen se potřebuju vykecat ... občas
Existuje několik typů lží ... a je to umění umět použít tu , která je pro danou situaci nejvhodnější ..(každej k tomu má vrozenou schopnost ) . takže se snažim sestrojit žebříček .... samozřejmě žádná z nich nedosahuje oné OTEVŘENOSTI - která pro mě tolik znamená je to naprosté otevření srdce ...prostě nebát se mluvit o svých pocitech , strachu , problémech .. atd. ale otevřenost jde ruku v ruce s DŮVĚROU ... a ta se těžko získává a velice rychle ztrácí ...
1.) sprostá lež
2.) lež
3.) nepravda
4.) neříct celou pravdu ( polopravda )
5.) milosrdná lež
6.) sobecká lež ( to abyste si něco neposrali...)
7.) částečná lež ( to si jen něco malinko upravíte )
8.) pomocná lež ( to abyste si k něčemu dopomohli )
9.) vychloubačná lež ( to když si něco vymyslíte když máte nízký sebevědomí , nebo si o sobě myslíte , že nejste tak zajímaví , že byste mohli zaujmout sami o sobě . např. znám se dost dobře s Ester Ládovou a pracoval jsem jako pornoherec , ale už mě to nebavilo , tak ted´ dělám striptéra )
10.) lež rodičům ( např.zapmněl jsem si žákovskou ve škole , ale pětku jsem nedostal )
11.) lež ze strachu před manželem ( neboj se nic miláčku , víš , že miluju jenom tebe , máme toho ted´ v práci moc )
12.) závistivá lež ( např. mě je uplně jedno , že tvůj chlap vydělává 30 000 měsíčně . můj Pepa mě zas miluje , že si to nedokážeš ani představit a je pořád se mnou .)
13.) no a pak už je to skupina chorobných lhářů , který si to ani neuvědomujou a lžou v jednom kuse ... oni za to nemůžou to už je nemoc
Většina z nich se řadí pod sprostou lež .... kdyby někoho ještě nějaká napadla , tak napište
narodila jsem ses vrozenou schopností poznat každou lež .... mám jakejsi radar , kterej prostě pozná , když někdo kecá ... samozřejmě to v tu chvíli neřeknu .. jen dělám , že tomu věřim ....

Zaklínadlo démonů .... don´t read !!!!

24. března 2007 v 16:05 | dé.Monická |  zajímavosti
Toto je takzvaný 16. klíč k zaklínání démonů zapsaný FONETICKY v Honechově jazyce . Všechny překlady tohoto jazyka jsou jen přibližnou interpretací . Uvedený citát prý vyjadřuje systém rozpínání a podmanění záhuby a zrodu , ono rozpětí na kterém je založena celá existence . Důležitější než obsah jsou zvukové vibrace , které vytvářejí astrální víry , které vyvolává jeho hlasitý přednes . Nedoporučuji proto recitovat ho bezdůvodně , pokud se chcete vyvarovat nepříjemností ...

LLASA VIVIALA PERETA ! SALAMANA BALATA , DAS ASCARO ODAZO BUSADO , OD BELIORAXA BALITA DAS INUSI CAOSAJI EMOD DAS OME TALIOBE : DARILABA I EHE ILASA MADA ZODILODAREOP OD ZODONE NANU . ODO CICALE QUA RODOREJE LAP ZODIRELO NOCO MADA HOATHALE SAITAN !

ASTRÁLNÍ VÍR

Astrální vír může být vyvolán : vyslovením magických formulí za vhodných astrologických korespondencí , neumyslně vyvolán afekty osob a určitými činnostmi , např. koitem .
Mohou mít určité trvání , mohou dostávat směr a sílu a mohou být poutány k určitým předmětům a místům a taky se stávají prostředky magického působení . Takové poutání uměle vytvořených astrálních vírů prováděli staří Egyptané při výstavbě pyramid ....
myslim , že podobný vibrace a astrální víry vyvolává hlasitý předčítání bible , ale tý původní která vznikala od roku 1700 př.n.l (alespon myslim) která je psaná HEBREJŠTINOU a která ještě neni nikym přepisovaná ( někdy přemejšlim fakt nad kravinama , né že bych byla nákej křestan , ale prostě mě to jen tak napadlo ) Hebrejština vyvolává zvukové rovnice zakódované do prastarých manter a božích jmen, jejichž aplikací lze přímo ovlivňovat nervovou soustavu a produkovat hluboké efekty na úrovni léčení a vyššího stavu vědomí....na tu hebrejštinu se asi budu muset někdy mrknout ... protože to by taky mohlo vysvětlovat , proč jsou náky lidi tim křestanstvim tak posedlý .......

Můj sen o 20.12.2012

24. března 2007 v 15:37 | dé.Monická |  proces transformace a rok 2012
Tahle stránka je paradigmem 2012 doslova narvaná , takže jestli jste o tom něco četli , tak víte , že : se ve sluneční soustavě nachází obrovské energetické pole skládající se z fotonové energie . Pole míří k naší Zemi . A my nyní začínáme pocitovat jeho vliv , náznaky jeho vlivu na nás mají vedlejší efekty . Protože králíci nebo ptáci mají podobnou nervovou soustavu jako my , ale citlivější , pocítí je jako první . Vedlejší efekty jsou taky epidemie ptačí chřipky . Setkáme se ještě se spoustou potíží . To proto , že některá těla se nedokážou vyrovnat se zvýšenou energií , do které už naše planeta vstupuje . Projeví se to následovně : mnoho neobvyklých virů , zaznamenáme vysoký počet mladých i starých lidí , kteří se začnou potýkat s těžkými nemocemi a zemřou . Vzroste počet lidí u kterých se objeví deprese a další mentální choroby . Uvidíme kolem sebe více násilí , protože někteří lidé se dokážou vyrovnat s touto energií pouze jednáním tohoto druhu . Budeme mít celkový pocit , že se svět zbláznil . Nebudeme schopni spát tak , jak jsme to doposud zažívali ....
Když se naše Země střetne s fotonovým pásem , zažijeme neuvěřitelný ohlušující výbuch a záblesk oslepujícího bílého světla . Každý si bude myslet , že se jedná o výbuch atomový bomby , protože to tak bude vypadat . Ve snu je najednou vše tmavé . Absolutní temnota . Lidé si myslí , že je konec všeho živého na planetě . Mnoho lidí zemře strachy , další se začnou modlit , aby je bůh zachránil . Všechny přístroje založený na principu elektřiny přestanou fungovat . Náš svět se doslova zastaví . Žádné informace , nic ... jen obrovskej chaos .
Ale ve snu dostávám vysvětlení toho co se ve skutečnosti děje . Všechno se mponořilo do tmy , protože naše oči kvůli fotonové energii nemohou vidět , takže temnota je výsledkem naší slepoty . Její trvání je u každého jiné . U některých bude trvat dva týdny u jiných jen několik vteřin . A tady je vysvětlení : naše oči nemohou díky fotonům vidět , ale naše třetí oko může . Ti , kteří mají schopnosti , třetí oko rozvinou . Organismus těch kteří neuvidí potřebuje víc času na to , aby se přispůsobil .
Náš organismus se s fotonem vypořádá uplně dokonale . Fotonová energie probudí zbytek našeho mozku . Doslova rozžehne naše mozkové bunky dokud je nezačneme využívat na 100 % procent ( nyní myslim 20 ) Jakmile se náš mozek uplně probudí , obnoví se náš zrak . S nšim novým mozkem budeme dost chytrý a bystří . . Podíváme se zpět na způsob jakým jsme žili a budeme se smát . Uviíme naše auta používání elektřiny , naše pc naše vynálezy .. a přijde nám to všehno k smíchu . Najednou budeme mít tak vyspělou technologii , že během několika měsíců vynalezneme mnohem lepší systémy , řídící náš svět , nové systémy nahradí ty staré .
Co se týče našeho vnímání , budeme mít schopnost číst v myslích ostatních ( takovou schopnost mám už ted´ ... takže pro mě nic novýho ) Takže lež , násilí , vraždění přestanou najednou existovat , protože nikdo nebude moci nic zatajit a nikdo nebude mít stejně ani žádnou takovou potřebu ... Každý uvidí auru toho druhého , takže všichni se stanou otevřenou knihou ( auru taky dokážu vidět už ted´ ... jak u koho . já jsem INDIGOVÝ DÍTĚ ) Láska převezme vládu nad planetou zemí . Bude to začátek ráje na Zemi . Ve snu je taky zdůrazněno , že nejtěžším obdobím bude čas , než si náš organismus přivykne na novou energii . Mnoho lidí v tomhle období zemře , hlavně typický namyšlený hmotáci materialisti , který žijou jen svýma " krámama " nebo taky pochopí , že se narodili bez ničeho a bez ničeho taky umřou ..... Zemřou strachy , hlady , hrůzou , že o všechno co měli ( PRACHY) přišli .
Vědomí , že vše je v pořádku je vše co budeme v této době potřebovat

Škoda slov ...

23. března 2007 v 19:38 | dé.Monická |  jen se potřebuju vykecat ... občas
Chjo .:((.. tak už asi na tom světě nemám fa(c)k vůbec nic ...ani tu slovní zásobu .... natož fantazii ... a to jsem si já bláhová naivně myslela .....škoda slov .. .... naší pančelce na český jazyk se nelíbí moje slohové utvary ...protože nedávaj smysl ... ale dávaj , jenom nesmí číst JENOM vočima , ale taky duší .... naučit se číst mezi řádky, protože já se vyjádřit slovama prostě neumim .. je to pro mě strašně omezující ... na to , co bych chtěla říct stejně žádný slova neexistujou ... tak pardon .... já jsem byla vždycky jiná ... taky jí rozčiluje , že se během jedný slohovky vystřídaj 3 styly písma .... už jsem prostě taková . to je snad jedno jak je to napsaný ne ? možná je to tim , že někdy píšu střídavě pravou a levou rukou ......... hlavně že je to dobře ... ne ?

Landa

23. března 2007 v 17:54 | dé.Monická |  texty a klipy
D.Landa - Krysař a osud
Pro lidskou pýchu svrbí mne ruce!
Tak jako kámen já teď' mám srdce.
Lidi jsou zlý a život je v sázce
pro ty co, nepřejou, nepřejou lásce!
Možná neví, že jsem lidská bytost.
Škoda. Je pozdě. Už neznám lítost.
Pohnou se skály, bude to brzy...
Budu se smát, až potečou slzy!!!

D.Landa - Stvůry
Přícházejí když se stmívá. Odevšad se na mě dívaj.
Ostrý jako ostří meče, nikdo nikam neuteče.
Čas pomalu teče a noc se tak vleče.

Až mě stvůry dostanou, tak napište mý mámě,
že se psychiatr plete, že stvůrám pšenka kvete.
Ať si moje tělo tleje pro mě za mě v jámě.,
hlavně ať se zbavím těchhle monster z mojí hlavy!

Pořád ti řikám LOVE , TY VOLE !!!!

23. března 2007 v 16:10 | dé.Monická |  jen se potřebuju vykecat ... občas
Škrábu , koušu a válčim , vášní neukojená spaluju, hořim a tančim rozum mě neudělá . Na co by jinej nestačil , to si já vychutnávám . kolotoč bouřek a vánic ty stojej okolo nás .. dál jak velká holka se tvářim , nikomu nepodléhám ... bránim se silou ! seš přesně to co chci , to mám ráda řikám ti love, vole .....cítím se stále v tobě a to ti přísahám ....cítím se stále v tobě ráda tě dýchám, pošleš mě klidně tam, kam chci , proto ti nahrávám .... ale já dokážu zabít i slovem ...... hodně si to vychutnáváš ....seš přesně takovej jakýho tě nechci .... srdce mám krvavý .... pěkně mě to dáváš ....ale pořád ti řikám love , vole .... prásknutím biče tě rozkejvám říkám to rovnou, to poznáš sám....
díváš se na mě a víš , jseš to celej ty ..kouknu se na sebe a vím - jsem ty zase se podivám , ajo jsme to my . nejsou to nesmysly jsem ráda , jsme to my..... říkáš mi doslova chci bejt jako ty ....říká to dokola chce bejt jako já... když nad tím přemejšlím chci bejt jako on . kdo tohle rozmotá .... stejně sám nepozná , co je to když já jsem ty a ty seš já ....už to nechápu ani sama ...