vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

všechno dává smysl ... jen si to spojit ...

9. února 2007 v 21:43 | dé.Monická |  mayské civilizace

Celá sluneční soustava se dostala do oblasti působení jakéhosi ničivého paprsku ( proudu ) do níž se už dostala 2krát za celou svoji histirii . změna vibračních hodnot má předělat celý systém na planetě .

1+1 jsou 2 všechno se všim souvisí ..

Podle mě se jedná o modulované kosmické záření ( včetně slunečního ) (nebo jakési fotonové energie ) , které nese cílenou informaci . Podle stavu duchovních těl ji dokážeme více , či méně vnímat . Zapřísáhlý materialisti nevnímaj vůbec nic , jen je štve zima a počasí vůbec ... informační obsah záření nepochybně souvisí s polohou Sluneční soustavy v galaxii a s velkým cyklem 26 000 let . to by nasvědčovalo tomu , že čas je jen souřadnicí v prostoru , který je vyplnen informacemi a my je pohybem čteme - je to stejný jako čtení informací z cd .
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kontrola : byl/a jsem tady ....

ano 81.9% (2454)
ne :) 18.1% (542)

Komentáře

1 bibi bibi | 2. ledna 2008 v 1:23 | Reagovat

lidičky,lidičky:narodit jsme se mohli,ale umřít stejně musíme.Tak co si z toho děláte pořád hlavu.

2 eva eva | 28. dubna 2008 v 21:26 | Reagovat

bibi bibi, asi si nepochopila to, co si mela. nikdo si tu nedela hlavu z toho, ze umre, to se tyka jen hmoty, vedomi je nadrazeno hmote. cilem tehlech temat je pomoct lidskymu egu uvedomit si, ze neni nejvyssi a ze neni smyslem zivota kolotoc narodis se-budujes-umres. Opusti ty svoje prijaty myslenkovy vzorce a nemoudruj s necim co si nekde slysela a co se netyka tematu

3 kleo kleo | 11. února 2009 v 10:40 | Reagovat

a preco to vim ja posledni

4 Pavel Pavel | 22. listopadu 2011 v 17:29 | Reagovat

Vždycky když mám nějaké starosti , zvednu hlavu a podívám se na oblohu , a když si uvědomím co jsou mé starosti s tím záhádným vesmírem, co je a co není , co bylo a co bude ... vždy mě to donutí se pousmát :) a zvedne mi to náladu , že nad tím vším , nad našimi starostmi ať velkými či malými , je něco většího,složitějšího ,pro nás nepochopitelného ...a jak *eva* napsala nejde tady o to jestli umřem , kdy a za jakých okolností , protože ani nevíme co to znamená , možná jen to že jdeme dál ... jedno je ale jisty ...lidé se o tom budou pořád dohadovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama