vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

třetí oko

17. února 2007 v 17:28 | dé.Monická |  zajímavosti
Pozorujte tváře lidí, s kterými přicházíte do kontaktu, získáte tím více informací o jejich osobnosti. Můžete vidět důležité rysy jejich osobnosti, a chcete-li, také jejich minulé životy...
Zmínku o třetím oku datujeme v duchovní historii od dob, kdy Horus, egyptský bůh Slunce, ztratil oko a namísto něj si vyvinul "třetí oko" na čele přímo mezi obočím. To mu umožnilo vidět i to, co je ukryto pod povrchem, vidět ucelený obraz. A co takový Budha, zobrazen se třetím okem? Náhoda, myslíte? Ve Starém Zákonu najdeme zmínky o lidech, kteří byli velmi vysocí. Stejní lidé jsou často popisováni jako předchůdci lidské rasy, ovšem jen s jedním okem (také kyklopové). Tento orgán zajišťoval telepatické spojení s okolním světem a bytosti je uměly mistrně ovládat. Komunikovali mezi sebou výhradně myšlenkovým přenosem. Postupem času toto oko přecházelo dovnitř lebky a objevily se oči dvě, které umožňovaly vidět ve hmotném světě. Třetí oko bylo sice schováno, ale výborně fungovalo, důkazem jsou Atlanťané. Později, vlivem hmotného světa, se tato schopnost vytrácela, až téměř vymizela, ale dnes máme možnost, určitým tréninkem, využívat tohoto daru.

Procesů k otevření třetího oka je mnoho. Můžeme toho dosáhnout meditací, metoda Reiki je velmi vhodná. Postupným otevíráním "čaker" v lidském těle pomocí vizualizace, v tomto případě 6. čakry, nám umožní, například, vidět auru nejen všech lidí a zvířat, ale i předmětů. Ve skutečnosti je umístěna na páteři jako ostatní čakry. Je přesně tam, kde se hlava stýká s krkem, nad prvním obratlem. Tato čakra podporuje na fyzické úrovni veškeré dění v i kolem hlavy. Posiluje naše smysly, schopnost vnímání i mentální schopnosti. Přesouvá do vědomí podvědomé informace, rozvíjí naši intuici.

Zažili jste někdy něco, související s třetím okem? Zcela jistě, nevědomky, ano. Stalo se vám někdy, že jste měli pocit přítomnosti něčeho v koutku pohledu? Otočíte se, ale nic tam není. Logicky jste zaměřeni na střed pohledu, ale občas vaše vnitřní oko zachytí něco v rohu, kde se může nacházet třeba bytost, která chce na sebe upozornit. Podobné stavy můžete zaznamenat právě ve chvílích, kdy jste buď trénovaní a není pro vás problém otevřít oko, obdaření, nebo jste jen velmi unavení.
Stimulaci třetího oka můžete zažít při nudných poradách, ve škole, ve vlaku, v práci - vidíte tu podobnost? Zkrátka všude tam, kde potřebujete udržet pozornost a víčka se vám zavírají a zavírají, vy s tím bojujete. Toto probíhá na mentální úrovni, v oblasti třetího oka. Vaše vědomí je soustřeďeno na konkrétní oblast vašeho těla a vy se snažíte ve své mysli s touto oblastí manipulovat, což vede k stimulaci energetického těla a probuzení třetího oka.
Osoby, ovlivněné drogou, popisují jisté změněné stavy vědomí, ovšem mají zkreslené vnímání a přesunuty blokovací mechanismy, proto, už kvůli tomu, navození stavu touto cestou nedoporučuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kontrola : byl/a jsem tady ....

ano 81.9% (2454)
ne :) 18.1% (542)

Komentáře

1 Filip Filip | E-mail | 8. ledna 2009 v 23:22 | Reagovat

Zaujimalo by ma odkial beres tie uzasne texty??

Tvoj blog je uzasny, taky som ete nevidel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama