vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

RADAR JE NEJSPÍŠ SCHOPEN OVLIVNOVAT VĚDOMÍ A NEVĚDOMÍ LIDÍ

24. února 2007 v 19:37 | dé.Monická |  RADARY V ČR
Frekvence člověka a v prostoru okolo něj
7 - 8 Hz Bdělý stav, kdy obvykle používáme rozum7, 6, 5, 4 Hz tři různé stupně útlumu vědomí (spánek a stále hlubší formy bezvědomí vedoucí až k "vypnutí spotřebiče", selhání srdce.3 Hz = smrt člověka (a jeho postupný rozklad na tři rozměry prostoru)
 1. Radar našich USA spojenců vysílá v pásmu X, které zahrnuje frekvence 8 - 12 GHz.
 1. Mozek, pracující na frekvenci, blížící se 8 Hz dosahuje stavu geniality nebo šílenství, osmička propojuje vědomí s podvědomím = schizofrenie
Propojení také existuje v naprosto úžasném plánu pro budoucnost, kterou kdysi "upravila" katolická církev a dnes ji marně dokončuje finanční kapitál. On je maximem úlohy boha, peníze stále plní úlohu velkého a moudrého (?) bratra. Boha ve "zlatém teleti".Vysvětlíme si, co vlastně znamená spojení "raketová obrana", ne ve smyslu "roury ohnivým ocasem, ale ve smyslu okamžité reakce - raketový start. Boj pomocí zbraní, byť i atomových už dohrává svůj "level".Boj už od dob Goringa probíhá souběžně v hlavách lidí, opakováním toho, na co bude v nedaleké budoucnosti směrována (reklamou) pozornost skupin lidí.Příprava pro vstup do podvědomí se dělá opakováním činnosti (dynamický stereotyp).Dnešní honba za digitální technikou skončí ve frekvencích X pásma.Vlastnictví mobilu pak umožní Velkému bratrovi nejen modelovat podvědomí volajícího (nosič slov či obrazů na frekvencích v giga pásmu 8 - 12) .A když neposlechne, může dostat "infarkt" krátkodobým, nezjistitelným inpulzem 12 GHz. "Ochranný protirakteový deštník" je jen komplementárním nástrojem pro okamžitou identifikaci a zaměření.Díky satelitní technice lze chování či smrt způsobit člověku i skupině i bez mobilu. Vlastnictví pásma frekvencí 8 - 12 GHz dokáže manipulovat vrstvami podvědomí. (nemoci šílených krav, ptačí chřipka apod). Tyto zkoušky probíhají, testují poslušnost lidí v systému polopravd, který nám vládne. Češi vzdorují svým selským rozumem i kvalitou vědců, proto je nutné zářič (RADAR) umístit do centra obyvatelstva, bránícího se manipulaci. Možná nebude na škodu použít občas selský rozum. A přečíst si něco na internetu.
 1. Dvanáctka je jiným zápisem trojky. V matematice, platné před naším kalendářem, označovaly číslice jen hladinu poznatků o člověku v prostoru (viz mayský kalendář).
 2. Člověk je transformátorem prostoru okolo sebe, svým myšlením a svou prací jej mění a mnohdy zdokonaluje.
 3. Vstupem pro přeměnu informací ( = myšlení) je naše podvědomí, orgány jako játra, a žaludek jsou dílčími transformátory pro informace, proudící z okolí. Žaludek zpracovává informace hmotné, srdce informace nehmotné, tep se mění v závislosti na přijímaných informacích. Efekt nosného signálu pro vstupní informace vnímáme jako emoce. Samozřejmě jde o frekvence pásma X (8 - 12 GHz). Do tohoto "nosiče" lze modulovat slova (= slyšet hlasy), ale i obrazy. Digitalizace umožňuje snímat obrazovými body prostor před obrazovkou (píplmetry?).
 4. Výstupem z člověka - (transformátoru na informace) je jeho frekvenční je pásmo 7 - 8 Hz v bdělém stavu, pásmo frekvenční komunikace zvířat a rostlin je pod námi, ve směru ke čtyřce. (hejno ryb reaguje na odezvu této frekvence, je vyslaná jedincem, vnímajícím nebezpečí nebo kořist).
 5. Mozek člověka o kmitočtu okolo 4 Hz je v těžkém bezvědomí, zvířata cítí blížící se konec, fungují v tomto svém výstupním kmitočtu.
 6. Mozek, blížící se kmitočtu 3 Hz přestává pracovat, dostává svou "pohybovou" informaci v "opačné", komplementární podobě (12 GHz = 1 + 2), dojde ke zkratu, známému jako infarkt.
 7. Frekvenci pod "číslem" 2 Hz známe jako polaritu nul a jedniček, kterými lze simulovat obrazy i zvuky, vlastně vše mimo potenciál hmotnosti.
 8. Jednička je počátkem i cílem mnoha civilizací před touto, tím cílem je obnovit lidskou schopnost létat bez přístrojů, jen pomocí své vůle rušit účinky gravitace.
 9. K tomuto cíli vedou projekty, známe jako kalendáře nebo letopočty. Základem projektu "křesťanství" byla dvojka a možnost třetího prvku v dynamice koloběhu informací v podvědomí, (tato rotace je známa jako merkaba) - pro období 2000 let. Tehdejší mocní způsobili pokřivení tohoto projektu a jeho realizaci cestou násilí. Bitky se zbraněmi nahradily bitky o naše podvědomí. Projekt "Velkého bratra" tímto ukončuji.
 10. Dvanáctka nebo trojka - běh pozitivních událostí lze zdržovat, nic víc. Čtyřka je rovnováhou mezi životem a smrtí, rovnováhou samořiditelnosti polarit v prostoru. Trojka pak je archetypem tří sil a tří rozměrů v prostoru. Dvojka symbolizuje polaritu hmoty a vědomí, jednička spojitý prostor inteligence v širších souvislostech.
 11. Inteligence je soustava rozhodovacích systémů pracujících na vyvažování dynamické nerovnováhy ve spojitém prostoru mezi zářiči (hvězdami), pomocí informačních vrstev, známých jako počasí, magnetizmus, ale i nálada nebo štěstí. Vědeckým hvězdám chybí poznatek, že světlo není " směr", světlo je PROSTŘEDÍ. Tma je jen v některých mozcích.
 12. Cestou k "bohu" je ovládnutí barier v podvědomí, modelujících chování a jednání člověka. Soustrojí vědomí a podvědomí člověka (jeho nižších i vyšších forem) je nositelem inteligence v daleko širších souvislostech, než které jsou nám nabízené. Ne náhodou je součet sil (typů pohybu) a součet rozměrů v prostoru protonovým číslem uhlíku. A přeneseně i symbolem člověka. Ne náhodou začíná mayský kalendář datem 13. srpna 3113 před naším letopočtem. Ne náhodou je rok 2012 prvním rokem druhého cyklu. Cyklu, kdy se člověk stane součástí dalších lidských civilizací.

www.osud.cz

Už o tom radaru radši nechci vědět vůbec nic ... nechápu proč nad tim pořád tak dumám ... ale prostě se s tim nesmířim !! nic takovýho tady NECHCI ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Picamal Picamal | E-mail | 10. července 2007 v 0:41 | Reagovat

Již jsem upozornil na "projekt Montauk",o němž úroběhla krátká informace v Le Monde,bylo by dobré ji tady zveřejnit,totiž vše,co se ví o tomto projektu...

2 imik imik | 30. ledna 2008 v 19:36 | Reagovat

Projekt Mountauk souvisi s projektem Philadelhia III, vse se vsim souvisi (Egyptane -pyramidy - Mayove)...21.12.2012 to vse vyjde najevo, mame se na co tesit...

3 Fanda Fanda | 1. února 2008 v 23:12 | Reagovat

Tak nevím, pracuju v Jincíh sem voják.

4 Amanda Amanda | E-mail | 18. února 2008 v 20:04 | Reagovat

Project Monarch, MK-ULTRA, HAARP, to jsou projekty v nichž jde o vývoj psycho-warfare, nebo-li psychotronické zbraně. Též jde o vývoj metod na totální kontrolu mysli... A už jsou hodně daleko...

http://anwo.syndicate.cz/MONARCH.rtf

5 nechapu nechapu | 3. dubna 2008 v 22:07 | Reagovat

lidi vy ste asi zesileli bo co......

6 Martin Martin | E-mail | 4. srpna 2008 v 0:54 | Reagovat

Brdy,místo kde má stát radar mám na dohled z baráku.Myšlenka že tam má být radar XBR mi hodně vadí.jesli dojde ke konfliktu mezi USA a Ruskem první utok bude směřovat přímo na ten radar.Íran takovou techniku nemá!Spojené Státy chtějí radar proti Rusku,ale pravdu nikdy neřeknou.USA chtějí jenom jedno.1 SVĚTOVOU VLÁDU.

7 Petr Petr | 22. srpna 2008 v 12:51 | Reagovat

mezi námi, Rusko chce to samé

8 jerryfree007 jerryfree007 | E-mail | 8. října 2008 v 18:02 | Reagovat

Je to jednoduche,...za vsetkym co sa deje hladaj zidov

http://www.nsec-88.org/fortis/literatura/publikacie/Kniezata_zloby.html

A ako aj pred tym musi prist niekto aby im v tom zabranil,..22.12.2012,..preco nie

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama