vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

Právě dopadající energie - slunovratová bolest 1.1.2007

10. února 2007 v 13:28 | dé.Monická |  proces transformace a rok 2012
V posledním měsíci roku jsme prožívali neobvyklé čištění a "rekalibraci" což nás vhodně připravilo pro náš další vývoj v letošním roce . Slunovraty v nás pravidelně umistují důležité energie , díky nimž dostáváme možnost dosáhnout důležitých vnitřních proměn . A tento poslední byl zvláště intenzivní .Pocitově se mohou tyto pocity přirovnat spíše k bolesti . Byl to bolestivý pocit vztahující se ke všemu doposud nezměněnému . Byla to hluboká bolest , pláč pro všechno to zbytečné utrpení a pro celou tu těžkou cestu života na planetách s nízkými vibracemi . Byla to hluboká bolest , která si uvědomovala vše , co se ještě musí změnit . Bylo to zrání naší bytosti .
Bylo toho mnoho , co se odehrávalo kolem nás a připravovalo nás to na důležitou vnitřní změnu . Také se u nás mohli objevit některé tělesné bolesti jako tlak na temeni , hlavy , ztuhlost krku , bolesti zad , boků , kloubů a nohou . Právě přítomnost pocitu tlaku byla důkazem přítomnosti a přeměny starých energií v nás .
Skoro celý minulý rok jsme mohli postupně stoupat vibračními urovněmi . Tento postup Však skončil asi měsíc před Slunovratem . Protože mnohé staré vzory myšlení a způsob života společnosti nadále přetrvávají a zarputile se drží při životě . Právě ke konci roku na nás měli příležitost zase jednou těžce dolehnout . Byly jsme i jejich zásluhou vrženi do nízkých vibrací . Bylo to podobné , jako když se potápěč ponoří do hlubokých a hustých vod a dolehne na něj velký tlak a hučení v uších .
Poměr sil se změnil natolik , že dnes již nemůžeme příliš dlouho setrvávat v nízkých vibracích ... to si pak jednoduše chaos dneška vylévá zlost na našich fyzických a emocionálních tělech ..ale i tyto zkoušky jsme se rozhodli podstoupit a určitě neztratíme z očí náš cíl ... kdysi jsme se rozhodli vrátit zpět na Zemi do této doby a žít dočasně život v nižších vibracích , abychom přeměnili tuto planetu svojí přítomností .. JAK SE POSTUPNĚ STÁVÁME LIDSKÝMI ANDĚLI Z VYŠŠÍCH OBLASTÍ , STÁLE VÍCE SE ROZSVĚCUJE NAŠE SVĚTLO A STÁLE VÍCE ŽIJEME K PROSPĚCHU DRUHÝM . STÁVÁME SE A KTIVNÍ SOUČÁSTÍ VELKOLEPÉHO DUCHOVNÍHO EVOLUČNÍHO PROCESU NAŠÍ PLANETY .
LÁSKA LIGHTWORKERS - TĚCH , CO PRACUJÍ PRO SVĚTLO , JE TO CO SPOJUJE LIDI PRO SPOLEČNOU VĚC . SPOLEČNĚ DOKÁŽEME ZÁZRAKY . PRÁVĚ VSTUPUJEME DO DALŠÍ FÁZE TRANSFORMACE A V TOUZE PO OČEKÁVANÉM VZESTUPU MŮŽEME POCITOVAT NIŽŠÍ VIBRACE JIŽ JAKO SILNĚ NESNESITELNÉ . I TOHLE MÁ SVŮJ DALŠÍ UČEL - KDYŽ SE NECÍTÍME DOBŘE , ČASTĚJI A HLUBOCE PROSÍME ZA LEPŠÍ SVĚT , HARMONIČTĚJŠÍ VZTAHY , PŘÍRODU . NEJLEPŠÍ OBRANOU V NEPŘÍZNIVÉM PROSTŘEDÍ JE PAK PŘINÁŠET TAM LÁSKU , SOUCIT A POCHOPENÍ . NĚKTEŘÍ LIDÉ SI TOHO URČITĚ VŠIMNOU A MOHOU SE ALESPON SYMPATIEMI PŘIDÁVAT NA NAŠI STRANU .
VZPOMÍNÁTE NA TU DOBU , KDY JSTE SE I VY CÍTILI TAK ZLE , ŽE KAŽDÉ ZNAMENÍ LÁSKY PRO VÁS BYLO , JAKOBY PŘICHÁZELO Z NEBE ?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kontrola : byl/a jsem tady ....

ano 81.9% (2454)
ne :) 18.1% (542)

Komentáře

1 Amanda Amanda | E-mail | 18. února 2008 v 20:01 | Reagovat

Karen Bishop o tom píše pěkně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama