vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

měsíc v raku

10. února 2007 v 14:59 | dé.Monická |  astrologie

Měsíc v raku
Takový lidé jsou značně citlivý , až přecitlivělý , mají hodně vnitřní náklonnosti , ale potřebují a vyžadují hodně opětované lásky aby se mohli cítit štastný a v emocionálním bezpečí . jedná se o mateřský typ
VE SKRATCE :
pečlivý , dobrosrdečný , nadaný fantazií , senzitivní , cituplní , domácký , ale i přecitlivělí , náladoví , rychle se urazí .
Rak je znamení , kterému vládne měsíc . Zde jsou konečně zdůrazněny vlastnosti Měsíce často silněji než u slunečního znamení Raka . Měsíční raci jsou ještě senzitivnější , ještě citlivější ale i náladovější , než Raci sluneční . Domov a rodina jsou pro ně absolutní nutnost . to má pro rodinné příslušníky mnoho výhod , protože se jim v této příjemné utulné atmosféře dobře daří .. ale jsou přirozeně i nevýhody : měsíční raci mají sklon na někom křečovitě viset a běda , když si to ten dotyčný špatně vykládá . Traumatické příběhy v rodině je zatěžují ještě víc než ostatní znamení a potřebují někdy roky k tomu , aby se citově vyrovnali s ránou osudu jako např. s rozvodem nebo se smrtí . Měsíční raci rádi cestují a mají rádi novinky a změnu , ale vždy se cítí nejlépe , když se vrací domů . 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokusil / a jsi se někdy o sebevraždu ?

ano 11.6% (363)
ne 44.1% (1374)
nikdy bych to neudělal/a 28.3% (883)
přemýšlím o tom =( 16% (499)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama