vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

Indigové děti

16. února 2007 v 20:20 | dé.Monická |  INDIGOVÉ DĚTI
Změní indigové děti svět?
Jejich schopnosti udivují i odborníky a rodí se jich stále více.
Jsou jiné. Od předchozích generací se velmi odlišují. Protože mívají nadpřirozené schopnosti, lidé se jich mohou bát. Ony ale mají lidi rády. Usmiřují dospěláky a diví se, proč jsme ještě nenapravili svět-vždyť je to jednoduché…Jejich aura prý září indigovou barvou a podle ní dostaly svoje jméno. Supernadané děti zítřka. Prý jsou tu proto, aby nám předaly své poselství. Nerespektují autority, naopak hodlají učit ony nás.
Poznáte je podle pohledu, který je duchapřítomný, pronikavý, kritický a moudrý. Na matku se upřeně dívají již po narození. Brzy jsou schopny abstraktního myšlení, bývají v některých věcech výjimečně nadané, mívají nadpřirozené schopnosti, předpovídají události. Do školy již jdou s několika přečtenými knihami a na dlouho se za lavicí neschovají. Jsou náročné, nezávislé, tvrdě upřímné, s vyhraněným smyslem pro spravedlnost a "anténkami" pro jakoukoliv nepravdu. Samy vědí, co je správné, všechno by zlepšovaly a učitelé u nich nemají šanci.
Okolí je příliš nechápe
Neakceptují vedení od lidí, kteří nemají stejné etické názory jako ony samy, nikdo je nedonutí k podřízenosti a dají se jen těžko potrestat. Jsou velice zvídavé a nechtějí a nemohou přijmout žádné rychlé a jednoduché odpovědi jen proto, že to jsou tradiční odpovědi minulosti. Nejednou se lze setkat s tím, že mluví s "neviditelnými" přáteli. Snadno jsou fyzicky i psychicky předrážděné, přecitlivělé na stravu a těžko se vyjadřují. Těžko snášejí nějakou činnost jen proto, že "se to tak dělá". Okolí je jen zřídkakdy chápe a přijímá. Těžko se s čímkoliv loučí, ne proto materiální, ale pro jejich "duši". Mají silnou intuici, jsou netrpělivé, mohou dělat několik věcí najednou a nejčastěji je najdeme s nálepkou poruchy pozornosti, kterou při tom, když samy chtějí (když jim věc vyhovuje), dokážou velmi dobře udržet. Nevidí žádné hranice mezi hrou, výchovou, vztahy a prací. Všechny tyto aspekty života se pro ně spojují v jednu celistvou zkušenost. Potřebují podporu, aby mohly objevit samy sebe a musí se naučit žít podle svých nejvyšších principů tak, jak jim rozumějí ony.
Z jejich otázek můžete zešílet
Nejdůležitější je psychika, jak tyto děti samy dobře vědí, a od té se odvíjí všechno. Přestože jsou často označovány za hyperaktivní, nepřizpůsobivé, s poruchou pozornosti nebo - pokud mluví s "neviditelnými bytostmi" -za schizofrenní, ve skutečnosti jsou jen jiné, extrémně citlivé a inteligentní. Paní Jana z Prahy povídá o svém osmiletém Tomáškovi a jeho zvídavosti, která je pro indigové děti typická: "Sílela jsem z jeho neustálých otázek. Chtěl ke všemu podrobná vysvětlení, která absolutně neodpovídala jeho věku. Prostě jsem vzala vědeckou publikaci a přečetla jsem to. A on byl spokojený." Nejde ovšem jen o to, jak a na co se tyto děti ptají. Často naopak poprvé šokují tím, co naopak řeknou a co tvrdí, že vědí nebo co dokážou. Cynthia Sue Larson, spisovatelka a vzděláním fyzička, líčí, že její dcera v šesti měsících rozebrala v šesti měsících rozbitý fén své babičky. "Co mě šokovalo, bylo to, že všechny části zase metodicky poskládala dohromady…a on pak fungoval!!!" "Oprava " jí trvala jen 15-20 minut a po celou dobu se spokojeně tulila. Lidi vyváděla z míry, když ještě před šestým měsícem mluvila-každému říkala "děkuji". Bylo to její první sloveso. "Já jsem jí to neučila."

Dokážou překonat i nevyléčitelné nemoci!
Existují děti, které si vyvinuly imunitu proti AIDS. Vědci z Kalifornské univerzity
v Los Angeles (UCLA) jsou šokováni. Oznamují, že chlapec předškolního věku, který byl dvakrát pozitivně testován na virus HIV, je najednou úplně čistý a vůbec si nedokážou vysvětlit proč. Virus z jeho těla komplexně zmizel, a pravděpodobně je tomu tak již
po 4 roky. Bylo zjištěno, že u jednoho procenta testované populace proběhly genetické změny, které je dělají imunní vůči infekci HIV. Dosud se nikdo neodvažoval hádat, že se DNA může měnit v průběhu lidského života. Děje se něco podobného i na dalších rovinách? Mutujeme? Vědecké výzkumy, které by potvrzovaly existenci indigových dětí, neexistují, jak upozorňují skeptici. Jak by také ano? Nikdo je nedělal. Přesto se dnes celý svět prakticky shodne, že něco se děje a "indigo" se stává horkým tématem. S nadsázkou o tom pojednávají komikové snímky X-men.
Dovedou odhalit zdravotní stav člověka.
Ruská dívka, Nataša Děmkinová, správně rozpozná 5 ze 6ti diagnóz a své umění prokazuje na jedné klinice za druhou. Podobné případy se však objevují po celém světě, naši malou republiku nevyjímaje. 12letý Milan z Uherského Hradiště také dokáže číst tělo člověka, jako by měl v sobě rentgen, a popisuje ho, jako by díval na jakousi mapu. Orgány vidí barevně a pozná, kde je v těle něco v nepořádku. "V pravé části hlavy září zlatá barva. V levé je černé kolečko, od kterého se šíří šedá až do krku a části hrudníku. Zlatá barva se tam snaží proniknout, ale šedá ji stále utlačuje…," popisuje Milan svou diagnózu. Jeho schopnosti objevil krátce předtím místní terapeut a léčitel Grebeníček. "Zkusil jsem to a divil jsem se já i mamka," řekl malý Milan. Prý má ještě jednu schopnost: i velmi dlouhý text si dokáže v hlavě vybavit jako celek a přečíst celý znovu v hlavě.
Předvídají události a přečtou vaše myšlenky
Američané Tammy a Aaren Gloverovi tvrdí, že jejich prvorozená dcera Angelina projevovala své neobvyklé dary odmalička. A i její 3 sourozenci jsou prý "indigoví". Když jí byly dva roky, uměla mluvit španělsky a zpívat francouzsky. Jak vyrůstala, objevovali se další schopnosti-ve snech prý viděla události dřív, než se staly, a projevovala nesmírnou schopnost vcítit se do druhého. Jednou si na večírek vzala pomeranč. Nikdo nechápal proč, dokud pořadatelka nepožádala publikum, jestli někdo nemá pomeranč. Matka neobvyklého sedmiletého chlapce Jasona, který trpí artismem, vypráví, jak jí syn vidí do hlavy. "Byla jsem v krizi…Pohádala jsem se s manželem, měla jsem ho dost a dostala jsem takový nápad, co kdybych mu byla nevěrná. V tu chvíli Jason, věděla jsem, že to byl on, vykřikl rozhodné NE! Až jsem se lekla. Slyšela jsem to ve své hlavě , až když jsem se otočila, viděla jsem jeho tvrdý upřený pohled a uslyšela jeho ne, ne, ne…Normálně skoro nemluví."
Jejich ruce mají (nejen) léčivou moc
Znáte ten pocit-někdo vám přiloží ruku na čelo, když je vám špatně, a za chvilku je vám o něco lépe. Mnohé indigové děti tohle a mnohem více umějí. Ve filmu Indigo vstoupí náhodně malá holčička do recepce malého hotelu a hned zamíří ke starému pánovi na vozíku, který nemluví a hledí nepřítomně před sebe. Majitel hotelu pokřikuje, aby se k němu nepřibližovala. Dívka na něj ale položí ruce a za chvíli je po léta duchem nepřítomný děda na nohou a diví se, co s jeho hotelem syn provedl. Z arogantního šéfa hotelu se rázem stane ustrašený syn, který v první chvíli dívce vynadá. To už je ale holčina zas pryč. Jejich kousky tím nekončí. V 9 letech šokuje malá Larsonová přihlížející dospěláky, když popadne vidličku, dá si ji na zápěstí a obtočí si ji kolem ruky jako náramek. !Pozorovala jsem to s několika dalšími lidmi, vypadalo to, jako když se ta vidlička sama pomalu taví podle tvaru zápěstí, zatímco ona jen klidně před sebe zírala."

Povídají si s duchy
Společnost Sírius, která paranormální jevy zkoumá na území České republiky, před lety řešila případ malého chlapce, který samovolně u lidí viděl auru, barevné energetické pole kolem těla, a viděl díky tomu, co se v člověku děje. Takových bylo více, ale tento také vídal duchy a vyprávěl složité příběhy zoufalých mrtvých lidí. O jeho jméně z pochopitelných důvodů pomlčíme. Myslete si o tom cokoliv, skutečností ale bylo, že je přestával rozeznávat od živých, jak to bylo silné. Jednou šel s maminkou po návsi kolem hřbitova a na jednoho z nich vypláznul jazyk-bylo jich moc a radost z nich neměl. Jaké překvapení pro něj pak bylo, když se z ducha u hřbitova vyklubala rozezlená a navýsost živá stará paní a pustila se za ním s rozpřáhnutou holí. Fenomén "neviditelných přátel" je u indigových dětí častým jevem. O podobném případu pojednával úspěšný film Nighta Shayamalana Šestý smysl. Když 8letý Tomášek začal mluvit s květinami i věcmi, začalo toho být trochu hodně i na paní Janu z Prahy. "Myslela jsem si, že ho to přejde, ale dnes je to snad ještě horší..naposledy včera se pohádal s houpačkou, protože ho neposlouchala."
Vyprávějí o jiných světech a životech.
Mnohé děti ukazují na andílky, které nikdo nevidí, nebo se smějí na kohosi, kdo není vidět. A řada z nich vypráví o svém životě v jiné zemi i na jiné planetě. Když bylo malé Larsonové 6 let, rozpovídala se o svých životech. Její příběhy byly tak podivné, že jim matka naslouchala, ale když se jednou dcerky zeptala, jestli by jí neřekla nějakou ze svých pohádek, dcerka se rozčílila, "že si nic nevymýšlí, jen vypráví své vzpomínky o životech na jiných planetách, daleko odsud." Jindy ale mluví o tomto životě, jako nějací mniši. Angelina, dcera manželů Gloverových, se jednou zeptala svého 7letého bratra Sudidla, který ukusoval z jablka, na co myslí, a on jí odpověděl "jablko je život". Nejmenší 2letý bráška si říká Buddha. 4letá Maielaya svou matku šokovala, když jí řekla, že ji pozorovala a že se jí rozhodla narodit. Popsala jí pak detaily z těhotenství, které nemohla vědět, jak se oblékala a co dělala.
Mají nelehké úkoly a poslání
Indigové děti musejí překonávat mnohé výzvy. Jejich extrémní citlivost je pro rodiče nepochopitelná a stěží ji ocení, protože ji sami nemají. Nekonformní přístup k systému a disciplíně jim způsobuje množství potíží. Kritici říkají, že jsou prostě rozmazlené. Ten samý přístup jim ovšem umožňuje uskutečnit své cíle a být vedoucími reforem. Být indigo prý není snadné, ale je to poslání. Mají pozvednout lidské vědomí, a ukázat jednotu, propojenost všech věcí. Nejde jen o novou nálepku? Oponenti odpovídají: Pokud jim nedáme nálepku my, dají jim ji ostatní. Většinou se jim říká děti s poruchou pozornosti, přestože to rozhodně neznamená, že každé problémové dítě je indigo. "Máme poselství a to poselství je, že indigoví jsme všichni. Jediné co musíme udělat, je otevřít se a odpustit. Pak budeme mít možnost opravdu poznat Boha," říká 10letá Angelina.
Indigo kolem zeměkoule a do Prahy
Nedávno se v Praze konala světová premiéra dokumentu Indigová (R)Evoluce Marka Twymana. Indigo se postupně stává normou. Protože si s těmito dětmi psychologové často nevědí rady, předepisují jim silné léky-už ve 3 nebo 6 letech! I u nás už proto vznikají psychologické poradny, které se soustřeďují na pomoc právě těmto dětem. Prvním indigovým dětem je totiž už 30 let a během svého dospívání neměly možnost jakékoliv podpory. Indigové děti přitom podporu velmi potřebují, aby mohly objevit sami sebe. "Musí se naučit žít podle nejvyšších principů tak, jak jim rozumějí ony…Pokud to nezvládnou, budou depresivní, bojácné a budou sami sobě ubližovat, říká Karolina Hehenkamp ve své průkopnické knize Fenomén indigové barvy, která vyšla v roce 2001. karolina na podzim roku 1999 začala s nadšením budovat síť Světelný kruh indigových dětí a ten se v rekordním čase několika měsíců rozšířil po celém světě.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Kontrola : byl/a jsem tady ....

ano 81.9% (2454)
ne :) 18.1% (542)

Komentáře

1 Woni Woni | Web | 1. dubna 2007 v 15:26 | Reagovat

dost zaujimave..cela tato rubrika

2 mysteria mysteria | 13. května 2007 v 17:13 | Reagovat

škoda, že v době (našeho) dětství žádné takové rozdělení neexistovalo. Dneska jsou děti hyperaktivní, problémové, indigové.. s každým se nakládá individuálně aby byl zajištěn co nejlepší vývoj a před 20ti lety to bylo všem vcelku fuk všechny nastejno a kdo se odlišuje jeho problém. Dnešní děti mají holt nesporné množství výhod - škoda, že už nejsem dítě.

3 Bianicca Bianicca | 15. června 2007 v 10:07 | Reagovat

Děkuji....konečně vím kam patřím....

4 KatuskaBeluska KatuskaBeluska | 30. července 2007 v 23:23 | Reagovat

bianicca: vítej mezi indigovými =)

5 Kubák Kubák | E-mail | 3. srpna 2007 v 15:04 | Reagovat

Jo jo je Nás tu na plnetě hooodně a bude Nás tu víc =) svět bez hranic, směrnic, negativních vánic, pumelenic, otevřít oči lidem nic víc... ;)

6 Yuber Yuber | E-mail | 11. srpna 2007 v 13:55 | Reagovat

jo lidi ja chci je jedno a to  najdi sami sebe hledej te ponorte sa do seba a najdite to co rika kdo sem jen to ste vi sami :)

7 Kubak Kubak | 30. srpna 2007 v 23:06 | Reagovat

zdravý rozum postrádá tahle doba, hlavněže je kalba. Co takhle modlidba? Prosba? Ne? Pak teda nic nepříjde, tvoje chyba, leklá ryba...Boj coby odboj, světlo, příboj. Fasuj zbroj, jak včeliček roj, nepřítel je stroj. Jsem jak štvanec, pár peněz koupim si žvanec, jakoby každý den byl konec, na hrob věnec. To bude dobrý říká stařec, věštec, světec i duchovní otec. Do kopce vejšlap skrze pec, fakt mazec. Velká TO věc, není to kec... nejsem sám, ale samec, žádnej borec, obyčejnej blbec, nejsem sobec a nějakou kariéru? to teda vůbec... Nechci být viděn, ani slavnej herec, trapnej namyšlenec. Pouze předávám, skrytej znalec. Jsem spokojenej, "SVĚT JE HRA" a né klec. Netvrdim že jsem někdo lepší než Vy, lidi jsou jako hladoví lvi. Pro svojí kariéru ostatním kopou do hlavy, skáčou šipky do lávy a tohle je štěstí? to jsou mi stavy...(written by HEAVEN)

8 dalos dalos | E-mail | Web | 12. října 2007 v 15:05 | Reagovat

co vam dovoluje umazavat z clanku text, zdroj i autora??

dalibor novak, autor clanku

9 lenka lenka | E-mail | 22. října 2007 v 23:11 | Reagovat

Vazeni, mohli by jste mi doporucit literaturu, kde bych se docetla vice o Indigivych detech. Dekuji.Prijemny den

10 Vyvolený Vyvolený | E-mail | 5. prosince 2007 v 0:11 | Reagovat

konečně vím proč si ubližuju, a vyvolený si neříkám jen tak, od mala prostě !!!vim!!! že sem vyvolený, ale já nechci sakra, ale nic jinýho mi nezbejvá, nejsem připraven na takovou zodpovědnost, a nevím jestli někdy budu, nepomohl by mi někdo, prosím

11 MARTIN MARTIN | E-mail | Web | 12. prosince 2007 v 2:09 | Reagovat

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tato technika -Tajné jméno,ti doslova před ocima změní život pozityvním směrem.Nutné je ale používat TAJNÉ JMÉNO poctivě

každý den,po dobu 3 týdny !!! A také tento mejl ( TAJNÉ JMÉNO) musíš přeposlat 9 lidem , jinak nebude TOLIK ůčinná !!!

Používej tajneé jméno,a tvá přání se začnou plnit !!!!!

Tajné jméno člověka

Tajné jméno člověk dostává ještě před svým narozením na zemi. Je to jméno jeho duchovní podstaty. O tom věděli ještě dávno naši pohanští předkové, a proto nikdy nedávali jméno svému dítěti před jeho narozením. Obyčejně novorozené dítě dostávalo „dočasné“, dětské jméno, které platilo do věku 12 lét. Pak, až dítě dosáhlo tohoto věku, podstoupilo obřad jmenovaní, tedy dostalo od žrece své tajné jméno, které nikdo nesměl kromě těchto dvou osob vědět. Dokonce, ani dítě ve mnohých případech toto jméno slyšet nesmělo, aby ne ublížilo samo sobě, a aby neprozradilo nikomu jinému.

Tento obřad spočíval na tom, že dítě do věku 12 let žije z duchovní síly svých rodičů, obou či jednoho. Po tomto věku však je nutno dítě od rodičů odpoutat, aby, za prvé, nepřevzalo karmu svých předků, tedy aby žilo svůj vlastní život. Za druhé, aby poznalo svoji skutečnou duchovní sílu, a mohlo si s ní vynaložit podle potřeb svého skutečného vtěleného Já.

Duchovní, tedy tajné jméno, je obrovskou sílou, která, podle perských mágů, dává člověku neomezenou moc nad objektem (subjektem), jehož tajné jméno znáte. Stejně tak, vědění vlastního tajného jména dává člověku moc nad světem, když tento člověk koná činy ve světě svým jménem.

Tajné jméno je klíčem k duchovní podstatě osobnosti, k jádru, ke svatému krystalu ducha. Je to jméno jiskry boží, která je v každém živém člověku.

Není nic strašného v tom, že člověk neví své tajné jméno. Pokud však ví, pak je schopen ochránit nejen sebe, ale i své nejbližší okolí před negativním působením obyčejných závistníků či profesionálních černoknížníků. Při použití tajného jména pro samotnou ochranu nic nepotřebujete dělat. Stačí jen v duchu říct své tajné jméno. Ono totiž otevírá zdroj nekonečné síly, která je podstatou všeho živého ve vesmíru. A touto sílou je orgon.

Tajné jméno člověka je vibračním kódem orgonové energii. Je to jeho individuální mantra a vyjadřuje podstatu jádra osobnosti. Zrovna toto jméno je přesnou informační adresou, podle které se identifikujeme v systému člověk – vesmír. Pomoci tohoto jména můžeme ovlivnit svůj osud, zapůsobit na své karmické struktury, vyčistit svoji auru, zkorigovat biopole, odblokovat zanesené vlastnosti, zprůchodnit energetické kanály, a mnoho jiného.

Poznejte své TAJNÉ JMÉNO , dotkněte se k síle své prvotní podstaty. Staňte se těmi, kdo má v rukou svůj osud. K tomu jsme připrávili pro vás meditací , která vám umožní toto jméno poznát.

http://www.agni.cz/cs/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=10&Itemid=72&limit=4&limitstart=0

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Jméno a karma

Není tajemstvím, že jakékoliv slovo nese v sobě určité vibrace. Mohou být příznivé i nepříznivé. Mohou vyvolávat různé stavy. Mohou působit na vnější svět. A tak dělají.

Stejně tak i jméno člověka svými vibracemi ovlivňuje nejen zdraví jedince, ale také i jeho osud.

Hodně záleží také na tom zdá jméno svými vibracemi odpovídá vibracím prvotního základu osobnosti - jeho jádru. Tato prvotní struktura ví přesně co chce a po čem touží. A tak pokud jméno nebude odpovídat prvotním vibracím, pak v životě se člověk bude zápasit se skutečnostmi, které byli přivolány vibracemi jména. Život bude jako boj, který jedinec bude svádět sám se sebou. A takový boj vyčerpává, unavuje.

A začíná to už od okamžiku narození. Jak dítě pojmenujeme - tak se mu bude dařit v životě.

Pro to abychom ulehčili svým dětem osud, za prvé je třeba pro dítě zvolit to správné jméno. Zeptáte se - jak na to? Které jméno bude pro dítě správné?

Obrátíme se k indiánským tradicím, které nás naučí mnoho čemu v tomto smyslu.

Indiáni po narození dítěte nedávali mu hned jméno. Asi 6-8 měsíců dítě jméno nemělo. Nazývali ho "miláček", "mé dítě" a tak podobně. Mohli dát přechodné jméno, které se mohlo během té do by měnit se dost často. A až se dítě jasně projevovalo svými vlastnostmi, teprve poté dostávalo jméno natrvalo. Jméno přesně vyjadřovalo charakter a povahu jádra osobnosti. Jako například Rychlý jelen, či Ostrozraký orel a tak podobně. Během života se jméno mohlo ještě jednou či dvakrát změnit, aby přesně odpovídalo vibracím stávajícím. A takovým způsobem se osobnost vyhýbala nepříjemným zápasům mezi energiemi jádra a energiemi, které se přitahovali vibracemi jména.

Mnohokrát dáváme dítěti jméno po tatínkovi či po mamince, po babičce či po dědečkovi. A tím odsuzujeme své děti k pokračování v osudech lidí, po nichž je dítě pojmenováno. Zaslouží si takový osud? Nebo dáme dítěti jméno aby dítě samo naplnilo svůj osud? Aby mělo jednodušší život a lehčeji procházelo karmickou cestu?

Člověk, který má jméno správně zvolené, které svými vlastnostmi a vibracemi odpovídá základu - jádru, má mnohokrát lehčí a jednodušší život, než člověk, jehož jméno mu tvoří překážky. Je šťastnější, daří se mu lépe. Skoro nemusí rozhodovat co bude dělat, jelikož se k němu přitahuje to, co potřebuje jeho prvotní základ osobnosti - jeho jádro. Jméno v tomto případě znásobuje vibrace jádra a tak vykonává roli katalyzátoru přirozených karmických procesů. Vzniká synergetický efekt, kdy vibrace jména podporují vibrací jádra a naopak. Tak vzniká rezonance, která umí rozeznít prostor a přitáhnout pouze to, co odpovídá původním vibracím, které přesně zadávají průběh karmických událostí a nakonec i osudu.

Podobně to vypadá i s módními jmény. Nemusíte volit jméno módní. Důležité je aby jméno odpovídalo vibracím jádra.

Ovlivňují osud také i jména cizího původu. A pokud cítíte že vašemu dítěti sedí více jméno pocházející z cizího jazyka - neváhejte. Ulehčíte mu život.

K tomu, abychom zvolili správné jméno pro své dítě je třeba také vědět význam jmen. Co znamená to či jiné jméno? Jakou vibraci na sobě nese? Jakou vlastnost vyjadřuje?

Účelem tohoto pojednání není vysvětlovat významy jmen. Tuto informací najdete v literatuře či v internetu.

A já vám nabídnu meditací, při které si najdete jméno, jež vám nejvíc vyhovuje a odpovídá vaší skutečné podstatě.

MEDITACE.

V pohodlné poloze, v uvolněném stavu zaměřte svoji pozornost na své srdce. Pronikněte do jeho hlubin. Pokud Vám to pomůže, můžete si přiložit levou ruku na oblast srdce.

V rytmu srdce pronikáte do své skutečné podstaty, ke svému jádru osobnosti. Spojujete se s ním.

Až pocítíte spojení (klid, žádné myšlenky, jasná hlava, teplo v těle, které se rozlévá od srdce...), zeptejte se sebe na jméno, které nejvíce odpovídá skutečné podstatě Vašeho Já.

Až to jméno dostanete, zkuste ho prožívat pár dnů. Jako kdyby jste se jmenovali právě tímto jménem. Pozorujte, jak se mění Vaše chováni. Jak reaguje na Vás okolí. Kdo se k vám přitahuje. Kdo odchází. Možná si všimnete, že někdo, s kým jste se neviděli či neslyšeli už dávno najednou se ozve, nebo toho člověka potkáte. Celkově pozorujte co se mění kolem Vás. Jak se mění kvalita života. Zdá se Vám lépe daří. Jak se realizují Vaše potřeby a přání. Pozorujte všechny změny.

A pokud něco z toho zpozorujete - sdělte nám své zkušenosti s touto technikou Návratu ke svému Já.

Hodně úspěchů!

Po několika týdnech mi můžete poslat vaše osobní skušenosti s touto meditaci a

co se ve vašem životě změnilo,popřípadě tuto meditaci

pošlete dál svým znamym.

POSLAL

sidhi@email.cz

http://mysteria.unas.cz

OSTRAVA

mob:732 246 135

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12 Ind!go Ind!go | 20. března 2008 v 14:34 | Reagovat

pařit pařit pařit tekkno do hlavy fort a furt a furt... :D

To jsou ind§gový děti.. hh... lol

13 kamča kamča | E-mail | 30. května 2008 v 23:14 | Reagovat

.. Tak jsem konečně zjistlila, že jsem opravdu jiná. Jsem indigo. Děkuju...

14 Maruška Maruška | E-mail | 13. dubna 2009 v 21:31 | Reagovat

Podle mě úžasné zjištění... už jen to, že se lidé konečně začali zajímat o něco jiného, než je konzum... spousta dětí se už jako indigová rodila dříve, ale bylo to v nich potlačeno...Dnešní doba to dokáže vstřebat a tak je jim dovoleno se projevit:)))) Jsou to úžasné děti:))))

15 Josefína Josefína | 12. června 2009 v 12:05 | Reagovat

Mam naprosto stejny pocity!!!..uplne....spiritualistka mi rekla, ze jsem vyvolena...ale ja nevim co stim...bojim se, ze takovou zodpovednost nezvladnu..presne jak to rikas!!!!.:(

16 Vladislav Vladislav | E-mail | 9. srpna 2009 v 10:56 | Reagovat

já právě nevím jestli sem indigové dítě ale hrozně moc bych si přál být indigovaný protože mě hrozně trápí jak tenhle krásnej svět de do záhuby k vůly lidem.Pokouším se zjistit jestli sem indigované dítě ale nějak tomu nevěřím.

17 já | 6. června 2010 v 22:14 | Reagovat

Pán Ježíš je cesta,po které máme jít,Duch Svátý je ta síla která nás vede,ne indigo.

18 iricka iricka | E-mail | 28. srpna 2010 v 20:09 | Reagovat

kazdy je posel jen ho musite v sobe najid, kdyz se budete divat laskou srdcem  a vsim krasnym vse bude lechci nebude nikoho posuzovat, jestli se nekdo nastve na vam tak jen proto ze ma strach, boji se a je jedno ceho esi vas,sam sebe, o svou pozici nebo tak nejak..........ale nikdy nezapomente- vzdy jdi za svym srdcem a za pravdou ta cesta te dovede do cile, cesta je cil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama