vidim vás nerada , ale když už jste tady ................. THIS BLOG IS MADE FOR MOZILLA FIREFOX !!!!!!!!

Duální duše - od andělský Fren

23. února 2007 v 21:42 | dé.Monická |  jen se potřebuju vykecat ... občas
Co to vlastně je, ta duální duše? Lépe řečeno, co JSOU duální duše?

Představte si jeden celek, který je spojen s Bohem, Vyšším Já nebo jak to nazýváte. A teď si představte, že tento celek se začal postupně propadat do hmoty. ALE POZOR! Tím pádem se rozdělil - na ženskou a mužskou energii, jakmile se inkarnovali sem na Zem. Na dvě bytosti - muže a ženu. Není však bezpodmínečně nutné, aby v těle muže byla mužská energie a v ženském ženská. V praxi to bývá často obráceně (v mužském těle je zastoupena ženská energie a v ženském mužská).

Přestože oba dva mohou milovat všechny bytosti bezpodmínečnou láskou, láska a sexualita mezi duály je naprosto jedinečná a nejkrásnější ve stvoření. Jsou to dvě doplňující se poloviny a řekněte mi, kdo by odcházel od úplnosti? :-)

Jsou si doplňující a zároveň si podobní. Je to naprosto zvláštní a úžasný vztah. Duálové tady na Zemi se nemusí vidět třeba i několik tisíc let!!! Zpočátku nemusí být jejich vztah úplně ideální (jeden nebo oba mohou být ženatý/vdaná apod.). Také je to horší, když je jeden nebo oba z nich zablokovaný, takže přestože se milují, něco jim prostě brání, ale nakonec přece jen budou většinou spolu.

Jak jsem již řekla, duálové jsou si tou doplňující polovinou, což platí právě i v astrologii, není to podmínkou, ale často to tak bývá. Ale astrologie ne vždy platí .

Přeji vám všem, aby jste tu svou doplňující se polovinu potkali;-) Protože to je NEJVĚTŠÍ DAR, jakého se vám může dostat. ALE POZOR! I přesto všechno, co jsem zde napsala, HLEDEJTE SVOU DRUHOU POLOVINU VE SVÉM SRDCI! Nehledejte ve vnějšku, pouze ve svém nitru… Svou duální duši najdete jen pokud je to Boží Záměr… Je to obrovský dar, který se nedostane každému. Avšak všechno je správné tak, jak to je, právě teď a tady.
Jakobych o tom před chvílí nepsala ... to byla ruka osudu , že jsem našla tenhle článek , aniž bych na tohle téma něco hledala .... Díky FREN ... :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kontrola : byl/a jsem tady ....

ano 81.9% (2454)
ne :) 18.1% (542)

Komentáře

1 Ell Ell | E-mail | 30. ledna 2013 v 19:23 | Reagovat

Krasny podvecer preji. Prave se tu snazim vyhledat par, pro me velmi dulezitych, informaci. A po pravde, jsem drobet zmatena. Dovedl by mi nekdo vysvetlit hlavni rozdily mezi : Duchovni dvojcata - tj. sourozenci, to jsem pobrala :-), ale rozdil mezi dualni a spriznenou dusi? Uz jsem cetla hodne moc clanku...a lecke se mi zda, ze to michaji. tak bych si to rada ujasnila. Dekuji za odpoved El :-)
P.S. jinak clanek se mi moc libi...:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama